banner212

banner211

Büyükşehir Basketbol sponsorluk anlaşması imzalıyor

Büyükşehir Basketbol Kulübü, yeni sezon öncesi sponsorluk anlaşması imzalayacak. Kulübün yeni başkanının da kamuoyuyla tanışacağı buluşmada 2018-2019 hedefleri açıklanacak.

Basketbol 16.07.2018, 15:28 16.07.2018, 15:31 UTKU KAYNAR
Büyükşehir Basketbol sponsorluk anlaşması imzalıyor

Büyükşehir Basketbol Kulübü, yeni sezon öncesi sponsorluk anlaşması imzalayacak. Kulübün yeni başkanının da kamuoyuyla tanışacağı buluşmada 2018-2019 hedefleri açıklanacak. Toplantıda; Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu ile SATSO Başkanı Akgün Altuğ da yer alacak. Orhan Bayraktar, “17 Temmuz Salı günü 11.30’da Sen Otel’de gerçekleştireceğimiz toplantıya tüm basın mensuplarımız davetlidir” dedi.

Sakarya Büyükşehir Basketbol Spor Kulübü 17 Temmuz Salı günü basının karşısına çıkıyor. 11.30’da Sen Otel’de gerçekleştirilecek toplantıda yeni sezon öncesi sponsorluk anlaşması, yeni kulüp başkanının kamuoyuyla tanışması ve yeni sezon hedeflerine ilişkin açıklamalar yapılacak. Toplantıda; Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, SATSO Başkanı Akgün Altuğ ile yönetim kurulu üyeleri yer alacak. Büyükşehir Basketbol Takımı, 2018-2019 sezonunda hem Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nde hem de FİBA Şampiyonlar Ligi’nde mücadele edecek.

Sponsorluk anlaşması imzalanacak

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanı, Basketbol Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Orhan Bayraktar,  “Büyükşehir Basketbol Takımımız harika bir sezonun ardından 2018-2019 için yeni bir yapılanma içerisine giriyor. 17 Temmuz Salı günü gerçekleştireceğimiz basın toplantısıyla yeni kulüp başkanımızı kamuoyuyla paylaşacağız. Ayrıca sponsorluk anlaşması da imzalayacağız. İnşallah yeni sezonda şehrimizin adını Avrupa’da parkeye taşıyacağız. Ligde ilk yılımızda ortaya koyduğumuz performansın üzerine çıkarak daha iyi bir takım olacağız. Bu vesileyle yeni sezon öncesi gerçekleştireceğimiz basın toplantısına tüm basın mensuplarımız davetlidir” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)