banner212

banner211

Büyükşehir Basketbol’da arayışlar sürüyor

Sakaryabüyükşehir Basketbol takımı için yeni antrenör arayışı tüm hızı ile sürüyor. Yöneticiler takımı çalıştırabilecek ve 2.lig yolunda yara almadan götürebilecek yeni hocayı çok dikkatli bir şekilde arıyorlar.

Basketbol 12.02.2014, 16:04 12.02.2014, 19:21 UTKU KAYNAR
Büyükşehir Basketbol’da arayışlar sürüyor
banner218

Sakaryabüyükşehir Basketbol  takımı için yeni antrenör arayışı tüm hızı ile sürüyor. Yöneticiler takımı çalıştırabilecek ve 2.lig yolunda yara almadan götürebilecek yeni hocayı çok dikkatli bir şekilde arıyorlar
.

Bir Hoca geldi 3 temas var

Basketbol takımının önceki gece yaptığı antremana antrenör adayı Ayhan Kalyoncu geldi ve antremanı az bir süre izledikten sonra yöneticiler ile görüştü. Ayhan Kalyoncu ile yapılan görüşme hakkında herhangi bir açıklama yapılamadı. Ancak Ayhan Hoca’nın yönetimden 11 bin TL aylık istediği ileri sürüldü. Ancak doğrulanamadı.

Öte yandan eski milli takım antrenörü Mustafa Derin, oyak reno eski antrenörü İsmail Doğrutekin ve Muğla antrenörü Alkım Ay Hocalara teklifler götürüldü yada dolaylı yoldan haber gönderildiği gelen haberler arasında. Ayhan Kalyoncu ile İsmail Doğrutekin hocaların 2 yada 3 yıldan beri antrenörlük yapmadıkları ve beklemede oldukları söylentileri yaygındı.

Muğla antrenörü Alkım Ay’a halen faal antrenörü olduğu ancak yaşının genç olduğu gerekçesiyle sıcak bakılmadığı yine dedikodular arasında en başta konu olarak geliyor.

Çalışmalar devam ediyor.

Öte yandan Sakarya Büyükşehir Belediyesi Basketbol takımı çalışmalarını Serdivan Sakarya Spor Salonunda antrenör Cevat Yaralı ile devam ediyor. Atatürk Spor Salonun’da hafta sonuna kadar güreş organizasyonu olduğu için BŞ Basketbol takımı çalışmalarını yeni salonda sürdürmeye devam edecek

 

Kaynak: HABER:SUAT BEYENAL
banner220
Yorumlar (0)