banner212

banner211

Büyükşehir Belediye yeni koçunu buldu

Sakarya Büyükşehir Belediyespor Basketbol takımının başına getirilecek antrenör araması akşam saatlerinde (12Şubat 2014) sonuçlandı

Basketbol 12.02.2014, 19:18 15.02.2014, 18:36 UTKU KAYNAR
Büyükşehir Belediye yeni koçunu buldu
banner218
Sakarya Büyükşehir Belediyespor Basketbol takımının başına getirilecek antrenör araması akşam saatlerinde (12Şubat 2014) sonuçlandı ve Basketbol camiasının yakından tanıdığı Zafer Çavuşoğlu Baş antrenör olarak takımın başına getirildi.
Çalışmaya geldi

İstanbul Başakşehir,TED,Edirne Olin,Denizli Pamukkale ve daha bir çok takımda antrenör olarak görev yapan 2 ay kadar önce Pamukkalespor dan ayrılan Zafer Çavuşoğlu BŞ. Basketbol takımının Lütfü Yaman spor salonunda yaptığı çalışmaya geldi ve birlikte çalışacağı teknik heyet  ve Basketbolcular ile tanıştıu.

Akgün Altuğ ve Salih Koşu’da bulundu

Zafer Çavuşoğlu, Lütfü Yaman spor salonuna Basketbol takımı başkanı Akgün Altuğ ve Gençlik Hizmetleri spor il müdürü Salih Koşu ile birlikte geldi. Basketbol çalışmasının bitiminden sonra Başkan Altuğ kısa bir konuşma yaparak Zafer Çavuşoğlu’nu tanıttı ve göreve başladığını söyledi. Zafer Çavuşoğlu Basketbolculara merhaba dedikten sonra ” Takımımızı yukarı taşımak bizlerin görevi,bu takım kesinlikle burada olmayı hak etmiyor hep birlikte üst tarafa çıkacağız” dedi. Gençlik hizmetleri ve spor il müdürü Salih Koşu’da tanışmada kısa bir konuşma yaptı.


Kolları sıvadı

BŞ.Basketbol takımı Baş antrenörü Zafer Çavuşoğlu basketbolcular ile toplantı yaparak göreve başladı.


Kaynak: HABER:SUAT BEYENAL
Yorumlar (0)