Büyükşehir İstanbul’dan Lider Döndü

Büyükşehir Belediyespor Basketbol Takımı, Erkekler Bölgesel Basketbol Ligi’nde deplasmanda karşılaştığı İstanbulspor’u son saniyeye kadar çekişmenin eksik olmadığı mücadelenin ardından 82 – 83 mağlup etti.

Basketbol 01.12.2013, 17:26
Büyükşehir İstanbul’dan Lider Döndü

Büyükşehir Belediyespor Basketbol Takımı, Erkekler Bölgesel Basketbol Ligi’nde deplasmanda karşılaştığı İstanbulspor’u son saniyeye kadar çekişmenin eksik olmadığı mücadelenin ardından 82 – 83 mağlup etti. Ligde oynadığı 5 karşılaşmayı da kazanan Büyükşehir Belediyespor, 7. grupta liderliğe yükseldi.

 

Sakarya Büyükşehir Belediyespor Basketbol Takımı, EBBL’de başarılı sonuçlar almaya devam ediyor. İlk haftayı bay geçen ve ardından çıktığı 4 karşılaşmadan da galibiyetle ayrılan Büyükşehir Basketbol Takımı, deplasmanda karşılaştığı İstanbulspor’u da 82 – 83’lük skorla mağlup etti. İstanbul Zeyyad Baykara Spor Salonu’nda oynanan karşılaşmada maç sonuna kadar heyecan eksik olmadı. Son saniyelere bir sayı geride giren Büyükşehir Basketbol Takımı, son hücumu etkili bir şekilde kullanarak kazandığı sayı ile karşılaşmadan 82 – 83 galibiyetle ayrıldı. Bu karşılaşmanın ardından ligde yenilgisiz yoluna devam eden Büyükşehir Belediyespor Basketbol Takımı, EBBL 7. grupta liderliğe yükseldi.

Yorumlar (0)