banner212

banner211

Büyükşehir'in Rakibi Kocaelispor

İstanbul deplasmanından galibiyetle dönen ve bu galibiyetle EBBL 7. Grup’ta liderliğe yükselen Büyükşehir Belediyespor Basketbol Takımı, 7 Aralık Cumartesi günü Kocaeli Spor ile karşılaşacak.

Basketbol 02.12.2013, 17:03
Büyükşehir'in Rakibi Kocaelispor
banner218

İstanbul deplasmanından galibiyetle dönen ve bu galibiyetle EBBL 7. Grup’ta liderliğe yükselen Büyükşehir Belediyespor Basketbol Takımı, 7 Aralık Cumartesi günü Kocaeli Spor ile karşılaşacak. Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda oynanacak müsabaka, saat 17.00’da başlayacak.Sakarya Büyükşehir Belediyespor Kulübü Basketbol Takımı, Erkekler Bölgesel Basketbol Ligi’nde başarılı sonuçlar almaya devam ediyor. Takım sayısı gereği ilk haftayı bay geçen Büyükşehir, ardından oynadığı 5 karşılaşmadan da galibiyetle ayrıldı. Grubun yenilgisiz tek takımı olan Büyükşehir Belediyespor Basketbol Takımı, 10 puanla lider durumda. Hedef, 7 Aralık Cumartesi günü oynanacak Kocaeli Spor maçını kazanarak, galibiyet serisini devam ettirmek.

7 Aralık, saat 17.00
Büyükşehir Belediyespor Basketbol Takımı, EBBL 7. Hafta müsabakaları kapsamında Kocaeli Spor ile karşılaşacak. Saat 17.00’da başlayacak mücadeleye Atatürk Kapalı Spor Salonu ev sahipliği yapacak.


 

Yorumlar (0)