Yıldız Erkekler Basketbol teşvik ligi (Cem Kerman) adı ile yapılacak." />

banner212

banner211

Cem Kerman Basketbol turnuvası başlıyor

Yıldız Erkekler Basketbol teşvik ligi (Cem Kerman) adı ile yapılacak.

Basketbol 02.11.2012, 15:06
Cem Kerman Basketbol turnuvası başlıyor
banner218

Yıldız Erkekler Basketbol teşvik ligi (Cem Kerman) adı ile yapılacak.Maçların başlama tarihi 7 Kasım 2012 Çarşamba günü, açılış maçı saat 18,15 te başlayacak.

 

Basketbol Federasyonu Sakarya Basketbol İl temsilcisi Alpay Alev 2012-2013 sezonu ilk faaliyetinin yıldız erkekler Basketbol teşvik liginin olduğunu vurgulayarak “ Başlangıç ligimizi önceki yıllarda hain ellerce Şehit edilen Basketbol Hakemi ve Komiser Cem Kerman adına ithaf ediyoruz. Şehit Cem Kerman ve eşi Şehit Öğretmen Dilay Kerman’ı bir kez daha saygı ile anıyoruz “dedi.

İki Grupta 9 takım

Şehit Cem KermanYıldız Erkekler  Basketbol teşvik ligi A ve B gruplarından oluşan 9 takımla oynanacak. A grubunda 5 ,B grubunda 4 takım var.

A Grubu : SAÜ Vakfı kolejspor,Işık Kolejispor, Gençlikmerkezigençlikspor,SakaryaYıldızlar Basketbolspor,ÖzelErenlergüneşkolejispor.

B Grubu: Atılganspor, SakaryaYıldızlarbasketbolspor (B),Ormanspor,SAÜ Vakfıkolejspor (B)

SBK takımı Yok

Sakarya Basketbolunda yıllardır her katagoride fırtınalar estiren ve Şampiyonluklara abone  SakaryaBasketbolspor kulübü (SBK) takımı’nın teşvik ligine katılmaması şaşkınlık yarattı.Basketbol severleri üzen bu durumun önümüzdeki günlerde açıklık kazanacağı belirtildi.

Maçların Programı

Cem Kerman Yıldız Erkekler Basketbol teşvik ligi 7 Kasım 2012 Çarşamba günü başlayacak. 23 Kasım 2012 günü sona erecek lig’te günde 2 maç oynanacak. İlk maç saat 18.15 te ikinci maç saat 19.45 te başlayacak. Lig SAÜ Vakfıkolejspor – SakaryayıldızlarBasketbolspor takımları arasında yapılacak.

 

banner220
Yorumlar (0)