banner212

banner211

Destekle Süper Lige

Büyükşehir Basketbol Takımı oyuncuları ile bir araya gelen Başkan Toçoğlu, “Büyükşehir Basketbol Takımı başlı başına bir başarı hikâyesidir.

Basketbol 19.05.2016, 13:10 19.05.2016, 13:20 UTKU KAYNAR
Destekle Süper Lige
banner218
 Büyükşehir Basketbol Takımı oyuncuları ile bir araya gelen Başkan Toçoğlu, “Büyükşehir Basketbol Takımı başlı başına bir başarı hikâyesidir. Şuanda karşımızda Süper Lig mücadelesi veren, ortaya koyduğu oyunla göz dolduran, kurumsallaşmış bir takım var. Şehrin birlikteliği ve desteğiyle inşallah takımımız Basketbol Süper Ligi’ne çıkacak. Tofaş önünde sizlere başarılar diliyorum ” dedi.

 

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Büyükşehir Basketbol Takımı yönetici, teknik heyet ve oyuncuları ile bir araya geldi. Serdivan D’lounge Kafe Restaurant’ta gerçekleşen görüşmede tüm takımı playoff serisinde yarı finale yükselmelerinden ötürü tebrik eden Başkan Toçoğlu, Büyükşehir Basket’i önümüzdeki sezon Basketbol Süper Ligi’nde göreceklerine inançlarının tam olduğunu söyledi.

 

Final Kapısını Araladık

Başkan Toçoğlu, “Öncelikle playoff çeyrek finalinde ortaya koyduğunuz üstün performanslarınızdan dolayı hepinizi tebrik etmek istiyorum. 5 maçlık Gediz Üniversitesi serisi ilk 3 maç sonunda elde ettiğimiz 3-0’lık skorla sona erdi. Tüm mücadelesini ortaya koyan bir Büyükşehir izledik. Artık Basketbol Süper Ligi için yarı final kapısına geldik. Serideki rakibimiz de Tofaş oldu. İşimizin kolay olmadığını biliyoruz. Ancak seri sonunda Süper Lig vizesi alan tarafın biz olacağımıza da yürekten inanıyoruz” diye konuştu.

 

Destekle Süper Lige

Tofaş yarı final serisinde tüm takıma başarılar dileyen Toçoğlu, “Ben her fırsatta ifade ediyorum: Büyükşehir Basketbol Takımı başlı başına bir başarı hikâyesidir. Kurulduğu gün neredeyse daha dün gibi. Ancak şuanda karşımızda Süper Lig mücadelesi veren, ortaya koyduğu oyunla göz dolduran, kurumsallaşmış bir takım var. Daha da başarılı günleri birlikte yaşayacağımızı biliyoruz. Bu konuda şehirde de ciddi bir basketbol kültürü oluştu. Tabi bu bizi ayrıca mutlu ediyor. Sakarya seyircisi her zaman olduğu gibi farkını ortaya koyuyor. Şehrin birlikteliği ve desteğiyle inşallah takımımız Basketbol Süper Ligi’ne çıkacak. Tofaş önünde sizlere başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

banner220
Yorumlar (0)