banner212

banner211

Dev Adamlar İşi Sıkı Tutuyor

Büyükşehir Basketbol takımı, yeni sezon hazırlıklarını Çanakkale'de sürdürüyor. Koç Burak Bıyıktay, yeni sezonda hedeflerinin bir üst lig olan Basketbol Süper Ligi'ne yükselmek olduğunu yineledi

Basketbol 14.08.2016, 15:20 15.08.2016, 11:22
Dev Adamlar İşi Sıkı Tutuyor
banner218
 

Büyükşehir Basketbol takımı, yeni sezon hazırlıklarını Çanakkale'de sürdürüyor. Koç Burak Bıyıktay, yeni sezonda hedeflerinin bir üst lig olan Basketbol Süper Ligi'ne yükselmek olduğunu yinelediSakarya Büyükşehir Belediyespor Basketbol Takımı, yeni sezon hazırlıklarını Çanakkale'de sürdürüyor.

   
Önemli isimleri kadrosuna katarak adından sıkça söz ettiren Büyükşehir Basket, yeni sezona sıkı bir şekilde hazırlanıyor. İlk olarak  Federasyon Kupası'nda boy gösterecek Büyükşehir, daha sonra uzun lig maratonu için parkeye çıkacak.

       
Yarıştığı her kulvarda başarı hedefleyen Büyükşehir Basket, Çanakkale kampının ardından çalışmalarına Sakarya'da devam edecek.

 

Herşey Yolunda
Kamp ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Koç Burak Bıyıktay,

"İyi bir kamp dönemi geçiriyoruz. Hem fiziksel olarak gelişmek hem de arkadaşlık ortamını pekiştirmek açısından kampın çok verimli olduğunu düşünüyorum. Takımımızda birkaç sakat isim var. İnşallah kamp dönüşünde bu sakatlıkları da atlatacağız. Planladığımız program doğrultusunda çalışmalarımıza devam ediyoruz. Yeni sezonda hedefimiz Basketbol Süper Ligi'ne yükselmek. Şuan için herşey yolunda" diye konuştu.Yorumlar (0)