banner212

banner211

Dev Adamlar İstanbul Deplasmanında

Adatıp Sakarya Büyükşehir Basketbol Takımı, Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nin 2. haftasında deplasmanda Arel Üniversitesi Büyükçekmece ile karşılaşacak.

Basketbol 12.10.2018, 22:19 UTKU KAYNAR
Dev Adamlar İstanbul Deplasmanında
banner218

Adatıp Sakarya Büyükşehir Basketbol Takımı, Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nin 2. haftasında deplasmanda Arel Üniversitesi Büyükçekmece ile karşılaşacak. Pazar günü saat 14.00'de Gazanfer Bilge Spor Salonu'nda oynanacak olan karşılaşma Tivibu Spor'dan naklen yayınlanacak.

Büyükçekmece karşılaşmanın hazırlıklarını dün yaptığı çalışma ile tamamlayan Sakarya Büyükşehir Basketbol İstanbul’dan galibiyetle dönerek yeni bir seri başlatmak istiyor. Pazar günü oynanacak olan karşılaşmayı değerlendiren Koç Selçuk Ernak; "İlk üç resmi maçımızı da kaybettik. Bu takımın zamana ihtiyacı olduğu aşikâr ancak her gün olumlu yönde ilerleme kaydediyoruz. Bu dakikadan itibaren de daha fazla detaycı çalışmaya gayret ediyoruz. Bizim takımın yaşı ve tecrübesi gereği sahada heyecanlanıyoruz. Bu heyecanda maçın kırılgan noktalarında hata yapmamıza neden oluyor. Olgunlaşacağız, oynayarak öğreneceğiz. Bu işin başka çıkar yolu yok” dedi.

TARAFTAR GEREKEN DESTEĞİ VERECEKTİR

Ernak, “Türk Telekom mücadelesinde salonumuzda geniş bir taraftar kitlemizin olmayışını maçın saatinin izleyici açısında cazip olmadığını düşünüyorum. Biz burada hazırlık maçları oynadığımızda bile çok ciddi kalabalık bir taraftara oynuyorduk. Sezonun en zor kısmındayız. Taraftarımızın bu takıma aslında en çok yardımcı olması gereken zamandayız. Herhalde seyircimiz yeni sezona ısınamadı. İlerleyen zamanlarda gereken desteği sağlayacaklardır” dedi.

banner220
Yorumlar (0)