banner212

banner211

Dev Adamların play-off heyecanı başlıyor

Büyükşehir Basket,bol takımı playoff çeyrek final serisinin ilk maçında Perşembe günü Gediz Üniversitesi ile karşılaşacak

Basketbol 11.05.2016, 12:07 11.05.2016, 12:27
Dev Adamların play-off heyecanı başlıyor
banner218
 

Büyükşehir Basket,bol takımı playoff çeyrek final serisinin ilk maçında Perşembe günü Gediz Üniversitesi ile karşılaşacak


Sakarya Büyükşehir Belediyespor Basketbol Takımı, playoff çeyrek final serisinin ilk maçında Gediz Üniversitesi ile karşılaşacak. 

12 Mayıs Perşembe günü, Gediz Üniversitesi Spor Salonu'nda oynanacak mücadele, saat 16.00'da başlayacak.

 

 İzmir yolculuğuna çıkan tüm teknik ekip ve oyunculara başarı dileklerini ileten Büyükşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Orhan Bayraktar, 2 maç sonunda şehre avantajlı sonuçlarla döneceklerini ifade etti.

 

Avantaj Sağlayacağız
Büyükşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Orhan Bayraktar,

"34 haftalık normal lig sezonunu geride bıraktık. Şimdi en önemli maçlar için parkeye çıkacağız. Sıralamada bitirdiğimiz yer gereği serinin ilk iki maçını deplasmanda oynayacağız. Her zaman takımımıza ve teknik ekibimize güvendiğimizi ifade ettik. İnşallah deplasmanda oynayacağımız maçları kazanarak şehrimize avantajlı bir şekilde döneceğiz" diye konuştu.

 

Taraftara Çağrı
Bayraktar konuşmalarını şu şekilde sonlandırdı;

"Buradan taraftarlarımıza da bir çağrıda bulunmak istiyorum. Playoff çeyrek final serisinde evimizde oynayacağımız mücadelelerde tüm basketbolseverleri  takımımızın yanında olmaya davet ediyoruz. Taraftarlarımızın oyunun gidişatına gösterdiği etkiyi daha önceki maçlarımızda da gördük. Onların ne kadar önemli bir faktör olduğunu da biliyoruz. Bu yüzden sahamızda oynayacağımız maçların dolu tribünler önünde oynanmasını temenni ediyorum."Yorumlar (0)