banner212

banner211

FIBA Heyetine yemek daveti

Uluslar arası U 16 Yıldız erkekler basketbol turnuvasında görev yapan Uluslar arası basketbol Federasyonu (FIBA) eğitmenlerine Islama Köfte,Piyaz, Şıra ve kaymaklı Kabak tatlısı ikramı yapıldı.

Basketbol 06.02.2014, 18:45 06.02.2014, 18:46 UTKU KAYNAR
FIBA Heyetine yemek daveti
banner218
 Uluslar arası U 16 Yıldız erkekler basketbol turnuvasında görev yapan  Uluslar arası basketbol Federasyonu (FIBA) eğitmenlerine Islama Köfte,Piyaz, Şıra ve kaymaklı Kabak tatlısı ikramı yapıldı.

Federasyon Görevlileri eşlik etti

FİBA Avrupa sorumlusu , yarışma ve Hakem departmanı üyesi  Richard Stokes ve FIBA hakem eğitmeni  Davorin Nakiç Basketbol Federasyonu Merkez Hakem kurulu başkanı Emin Balcı, U 16 Uluslar arası turnuvanın Federasyon temsilcisi Ziya Pala, Basketbol Federasyonu Sakarya Basketbol il temsilcisi Alpay Alev  misafirleri Meşhur Yeni cami Islama köftecisine götürdüler ve kendilerine yemekte eşlik ettiler.

Islama Köfteyi beğendiler

FİBA görevlileri Richard Stokes ,Davorin Nakiç ve Türk misafileri kapıda karşılayan İş yeri sahibi Bahattin Aydın ıslama Köfte hakkında bilgi verdi ve ikramlarda bulundu.

Anı defterini yazdılar

FIBA görevlileri davetten çok memnun kaldıklarını belirterek Türk Basketbol Federasyonuna teşekkür ettiler , İş yeri şeref defterine yemek anılarını yazıdılar.   

Kaynak: HABER:SUAT BEYENAL
banner220
Yorumlar (0)