banner212

banner211

Final maçında sakatlanan arkadaşlarına Kupa morali

SAÜ Koleji Basketbol takımının Final maçında talihsiz şekilde sakatlanarak Ambulans ile Hastahaneye götürülen Kerem Sancaklı'ya arkadaşları kazandıkları kupa ile moral verdi

Basketbol 26.02.2014, 08:50 26.02.2014, 08:54 UTKU KAYNAR
Final maçında sakatlanan arkadaşlarına Kupa morali
banner218
  SAÜ Koleji Basketbol takımının Final maçında talihsiz şekilde sakatlanarak Ambulans ile Hastahaneye götürülen  Kerem Sancaklı’dan sakatlığı ile ilgili iyi haberler gelirken , Antrenörü Özgür Samsun ve takım arkadaşlarının şampiyonluk kupa’sını kendisine götürmeleri tam bir doping oldu.

Durumu İyi

Kalçasından sakatlanan ve önce 2 kırık şüphesi ile tedavi altına alınan Kerem’den iyi haberler geldi ve kırık olmadığı belirtildi. Kerem tedbir amaçlı Hastahane de gözetim altına alındı.

Kupa geldi acılar sona erdi

Kerem’e en büyük sürpriz şampiyonluk kupa’sının hasta yatağına getirilmesi oldu. Spor salonundaki kupa töreninde  bulunamadığı için  üzülen Kerem Antrenörü Özgür Samsun ve takım arkadaşlarını Şampiyonluk kupa’sı ile yanında görünce tüm acılarını unuttu. Antrenörü ve arkadaşlarına teşekkür ederken çok duygulu anlar yaşandı.

Aileden teşekkür

Sancaklı ailesi sosyal  medya üzerinden teşekkür mesajı yayınladı. Baba Cemil ve Anne Emel Sancaklının mesajı şöyle;

“Arkadaşlar ve dostlarım. Final maçında Kerem sakatlandı. Hastanede önce kalçada kırık var dediler. tomografiden sonra kırık olmadığı söylendi. 1 hafta istirahat verildi. Çok sevindik. maç bitiminde sağolsun hocaları ve takım arkadaşları 1.lik kupasını getirerek hem çok duygulandırdılar bir o kadar da sevindirdiler. Tekrar hepinize teşekkür ediyorum.”banner220
Yorumlar (0)