banner212

banner211

Gelişim Basket'ten Coşkulu Kutlama

Basketbol U14 şampiyonu Gelişim Basket oyuncularının velileri teknik heyet ve sporcular için şampiyonluk yemeği verdi.

Basketbol 25.01.2019, 16:41 25.01.2019, 16:56 UTKU KAYNAR
Gelişim Basket'ten Coşkulu Kutlama
banner218

Sakarya U14 Erkekler Basketbol Ligi’nde şampiyon olan Sakarya Gelişim Basketbol Takımı düzenlenen yemekte şampiyonluğu kutladı. Sporcular, teknik heyet ve ailelerin katıldığı yemekte üst üste üçüncü sezonda yakalanan şampiyonluğun coşkusu bir kez daha yaşandı.

Sporcu babaları şampiyon çocukları ve teknik heyet Faruk Güdül, Adem Dolaş, Şaban Keskin için Evin Park’ta şampiyonluk gecesi düzenlediler. Annelerinde hazır bulunduğu şampiyonluk gecesi tam anlamı ile mükemmel geçti. dev adamlar yemekte pasta kesti, annelere yemek servisi yaptı, horon oynayıp gönüllerince eğlendiler

ŞAMPİYONLUK PASTASI

Şampiyonluk gecesi pasta kesimi ile başladı, şampiyon takım kadrosunun yer aldığı fotoğraflı pastayı birlikte kesen takım kaptanı Osman, Eymen, Doğukan ve Yağız ilk dilimi hocaları Faruk Güdül ile Adem Dolaş’a ikram ettiler, Alper Efe ise skorer oyuncu Eymen’e pasta yedirdi.

COŞKULU KUTLAMA

Gecede yemek servisi yapılırken oyuncular yerlerinden kalkarak annelerine yemek tabaklarını bizzat servis yaptılar. Anneler çok duygulandıkları servis anında mutluluk gözyaşları yanı sıra çocuklarına sevgi dolu övgü yağdırdılar.Yemek sonrası Orkestranın 12 dev adam şarkısı ile piste kupaları ile gelen şampiyon dev adamlar birlikte tempo tuttular daha sonra pistte oynayarak gönüllerince eğlendiler.

banner220
Yorumlar (0)