Gelişim Basketbol namağlup şampiyon

Halis Yılmaz anısına düzenlenen U12 basketbol turnuvası sona erdi. Turnuvayı Gelişim Basketbol takımı namağlup şampiyon tamamladı.

Basketbol 18.06.2022, 00:21 UTKU KAYNAR
Gelişim Basketbol namağlup şampiyon

2 Yıl önce Hendek’teki Havai fişek fabrikasındaki patlamada hayatını kaybeden basketbol hakemi Halis Yılmaz anısına düzenlenen U12 basketbol turnuvası sona erdi. Turnuvayı Gelişim Basketbol takımı namağlup şampiyon tamamladı.


12 TAKIM KATIL
12 Takımın katılımı ile gerçekleşen Halis Yılmaz U12 Basketbol Ligi sona erdi. Atatürk Spor Salonu’nda oynanan son akşam açlarının ardından dereceye giren takımlara kupa ve madalyaları verildi.Turnuvanın son gününde Asaş Gençlik ile karşılaşan Sakarya Gelişim Basketbol mücadeleyi 48-26 kazanarak turnuvayı yenilgisiz şampiyon olarak tamamladı. Gecenin ikinci maçında Tıbbiyeliler, Antspor’u 45-44 mağlup ederek üçüncü olurken Antspor’da turnuvayı dördüncü tamamladı.


15’DE 15
Şampiyon Sakarya Gelişim Basketbol’da Antrenörler Şaban Keskin, Serdar Kanlıoğlu, Adem Dolaş ve Faruk Güdül A ve B Takımlarını başarılarından ötürü tebrik etti. Antrenör Şaban Keskin; ‘A Takımımız oynamış olduğu 15 maçın tamamını kazanarak yenilgisiz olarak şampiyon olurken, 8 oyuncusu bir yaş küçük oyunculardan kurulu kadrosu ile ligde yer alan B takımı ise il 4.sü olarak ligi tamamladı. Bu büyük başarıda emeği geçen tüm antrenörlerimiz ile sporcularımızı ve bizlerden desteklerini hiç bir zaman esirgemeyen değerli velilerimize teşekkür eder , bu gurur tablosu için kutlarız’’ ifadelerini kullandı.


 

Yorumlar (0)