Gençlik Merkezi Gençlikspor Basketbol takımı İlk kez katıldığı Bölgesel Basketbol Erkekler liginde ,Büyükçekmece Basketbol karşısında tutunamadı ve ilk maçında adeta şok bir yenilgi aldı." />

Gençlikmerkezi-Büyükçekemece:46-101

Gençlik Merkezi Gençlikspor Basketbol takımı İlk kez katıldığı Bölgesel Basketbol Erkekler liginde ,Büyükçekmece Basketbol karşısında tutunamadı ve ilk maçında adeta şok bir yenilgi aldı.

Basketbol 03.11.2012, 20:15
Gençlikmerkezi-Büyükçekemece:46-101

Gençlik Merkezi Gençlikspor Basketbol takımı İlk kez katıldığı Bölgesel Basketbol Erkekler liginde ,Büyükçekmece Basketbol karşısında tutunamadı ve ilk maçında adeta şok bir yenilgi aldı. Maçı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Salih Koşu , Gençlik Merkezi Gençlikspor kulübü başkanı ve Şube müdürü Selim Şahin birlikte izlediler.


Bölgesel Basketbol Lig’te ilk kez sahaya çıkan Gençlikmerkezigençlikspor takımı hiçte beklenmeyen bir yenilgi aldı. 46 -101.


Kadrosunda  birinci Basketbol liginde oynamış basketbolcular olan misafir İstanbul Büyükçekmece Basketbolspor takımı maçın  dört periyodunda üstün bir oyun sergiledi.


İlk Periyod 8-22 ikinci periyod 12-31  devre 20 -53 sonuçlandı.-Üçüncü ve dördüncü periyodu rahat tempo ile oynayan misafir takım maçı  46- 101 kazandı.


Salon: Atatürk

Hakemler: Samet Ayaz **** Rohat Türk ****

Gm.Gençlikspor: Melih ** Aykut ** Taha ** Eralp** Harun **  (Mesut ** Berke ** Mertcan ** Güfran ** Mithatcan ** Hakan ** Emir ? )

Antrenör: Cevat Yaralı

Büyükçekmece basketbolspor: Yasin *** Barış *** Omay *** Musa **** Ömer **** (Mehmetcan *** Tufan *** Orhan *** Cemal *** İsmail *** Candar *** Serdar *** )

Antrenör :Kartal Üner

İlk Yarı : 20-53

Yorumlar (0)