banner212

banner211

İşte Lig Sakarya Basketbol Turnuvası start aldı

Bu yıl ikincisi düzenlenen Sakarya İşte Lig Firmalar Arası Basketbol Turnuvası 6 Ekim Cumartesi günü start aldı.

Basketbol 09.10.2018, 10:27 14.10.2018, 23:02 UTKU KAYNAR
İşte Lig Sakarya Basketbol Turnuvası start aldı
banner218

Bu yıl ikincisi düzenlenen Sakarya İşte Lig Firmalar Arası Basketbol Turnuvası 6 Ekim Cumartesi günü start aldı. Ligin açılış maçını minik basketbolcular firma temsilcilerine karşı yaptı.

Türkiye Basketbol Federasyonu ve 5Nokta4 Ajans iş birliği ile düzenlenen İşte Lig Firmalar Arası Basketbol Turnuvası'nın ikinci sezonu başladı. Sakarya'da faaliyet gösteren 10 firmanın katılımı ile her hafta Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri tek devreli lig usulüne göre oynanacak lig 22 Aralık'ta yapılacak olan final müsabakalarının ardından sona erecek.

Sakarya Üniversitesi Vakıf Okulları Spor Salonu'nda oynanan lig maçlarının açılış töreni 6 Ekim Cumartesi günü yapıldı. 3'lük yarışması ile başlayan gecede Tıbbiyeliler Basketbol Takımı minikleri firma temsilcilerinden oluşan takıma karşı gösteri maçında karşı karşıya geldi. Bir hayli eğlenceli geçen mücadelenin galibi ise minikler oldu. Üçlük yarışmasında ise Toyota Boshoku Türkiye 1'inci, Ak Gıda 2'inci ve Daikin 3'üncü oldu.

Ligi'n ilk resmi maçında Toyota Bashoku Türkiye ve Agdaş takımları karşı karşıya geldi. İlk devresi büyük çekişmeye sahne olan mücadeleyi ikinci yarıda performansı ile Boshoko takımı 57-36 kazanmayı başardı.

banner220
Yorumlar (1)
ORHAN 4 yıl önce
GEÇEN SENE ÇOK GÜZEL MAÇLAR İZLEDİK.