banner212

banner211

Küçük Erkekler Basketbolda Şampiyon Özel Şahin

Sakarya Küçük Erkekler Basketbol İl Birinciliği Müsabakaları Atatürk Spor Salonu’nda yapıldı

Basketbol 27.04.2019, 22:55 UTKU KAYNAR
Küçük Erkekler Basketbolda Şampiyon Özel Şahin
banner218

Sakarya Küçük Erkekler Basketbol İl Birinciliği Müsabakaları Atatürk Spor Salonu’nda yapıldı. Finalde mücadelesinde Özel Mefkure Koleji’ni 45-34 mağlup eden Özel Şahin, şampiyon oldu.

Atatürk Spor Salonu’nun ev sahipliğinde Küçük Erkekler Basketbol İl Birinciliği Müsabakaları final günü maçları ile sona erdi. Günün ilk maçında Yücel Ballık Ortaokulu ile Özel Erenler Güneş üçüncülük için karşı karşıya geldi.Büyük çekişmeye sahne olan karşılaşmadan 47-37 galip ayrılmayı başaran Yücel Ballık Ortaokulu üçüncülüğü elde etti.

KUPA SEVİNCİ

Küçük Erkekler Basketbol İl Birinciliği Müsabakaları’nda final maçında ise Özel Şahin ile Özel Mefkure Koleji kozlarını paylaştı. Karşılaşma boyunca baştan sona üstün bir oyun ortaya koyan Kerim Durmaz’ın talebeleri, salondan 45-34 galip ayrıldı. Bu sonuçla şampiyonluğunu ilan eden Özel Şahin’de sporcuların sevinçleri görülmeye değerdi. 

Final maçının ardından şampiyon olan Özel Şahin’e kupasını Spor Şube Müdürü Murat Acar verdi. İkinci Özel Mefkure Koleji’ne kupasını Sapanca İlçe Spor Müdürü Mehmet Uçar ve Özel Mefture Okulları Müdürü Fatih Özbayraktar verdi. Üçüncü Yücel Ballık Ortaokulu’na kupasını Özel Mefkure Okulları Müdür Yardımcısı Bekir Memiş verirken Dördüncü olan Özel Erenler Güneş’e kupasını Özel Şahin Okulları Teknik Sorumlusu Kerim Durmaz verdi

Yorumlar (0)