Küçük erkekler Basketbol liginde 4 lü Play-Off Maçları başladı." />

Küçük Erkekler Kupaya uzanıyor

Küçük erkekler Basketbol liginde 4 lü Play-Off Maçları başladı.

Basketbol 13.03.2013, 17:01
Küçük Erkekler Kupaya uzanıyor

Küçük erkekler Basketbol liginde 4 lü Play-Off Maçları başladı. 10 Ocak günü 9 Takım ile başlayan Lig’te, Play-Off ‘a kalan  Sakarya Yıldızlar Basketbol spor A-B, Özel Işık Koleji spor ve Fatih OrtaOkulu spor takımları Kupa mücadelesi veriyor.

Play- Off maçları önceki gece yapılan Sakarya Yıldızlar Basketbolspor A – B , Özel ışık Koleji spor – Fatih Ortaokulu spor maçları ile başladı. Kardeşler maçı olarak adlandırılan İlk maçta SakaryaYıldızlar Basketbol spor A takımı B takımını 98-32 Fatih Ortaokulu spor özel Işık koleji spor’u 63-43 yendiler.


Play-Off’ta ikinci maçlar bu gece oynanacak ve Yıldızlar Basketbol spor (B)- Özelışıkkoleji spor , Fatih Ortaokulu spor – YıldızlarBasketbol spor (A) karşıkarşıya gelecek. Lütfü Yaman spor salonundaki maçlar saat 18.15 ve 19.45 te başlayacak. Play –Off maçları 16 Mart Cumartesi günü sona erecek ve Şampiyon olan takım Kupa’sına kavuşacak.

Kupa Töreninin’de yapılacağı   16 Mart Cumartesi günü programı şöyle:

Atatürk Spor Salonu : Saat 15.00 Sakarya Yıldızlar Basketbolspor (A) – ÖzelIşık Kolejispor , Saat : 16.00 :Fatih OrtaOkuluspor – SakaryaYıldızlar Basketbolspor (B)

Müsabakalar sonunda Şampiyon olan takım 27-31 Mart’ta Düzce İl’inde  yapılacak Bölge Birinciliğinde ilimizi temsil edecek.

Suat Beyenal

 

Yorumlar (0)