banner212

banner211

Ligin En Çok Sayı Atan Takımıyız

Sakarya Büyükşehir Basketbol Takımı Şube Başkanı Akif Köse, Basketbol Süper Ligi’nde geride kalan 8 haftayı ve takımın performansıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Basketbol 09.11.2016, 15:59 09.11.2016, 17:00 UTKU KAYNAR
Ligin En Çok Sayı Atan Takımıyız
banner218
 Türkiye Basketbol Ligi’nde geride kalan 8 haftayla ilgili değerlendirmelerde bulunan Büyükşehir Basketbol Şube Başkanı Akif Köse, “Gelişim Koleji maçında taraftarımızın desteğiyle üst düzey bir performans ortaya koyduk. 8. haftayı hem lider olarak hem de en çok sayı atan takım olarak geride bırakıyoruz. İnşallah böyle devam edip şampiyonluğa ulaşacağız” dedi.

 

Sakarya Büyükşehir Basketbol Takımı Şube Başkanı Akif Köse, Basketbol Süper Ligi’nde geride kalan 8 haftayı ve takımın performansıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Köse, “Ligin ilk 8 haftasını geride bırakırken 7 galibiyetimiz ve 1 mağlubiyetimiz bulunuyor. Son hafta oynadığımız Gelişim Koleji maçında çok iyi bir performans sergiledik” diye konuştu.

 

Üst Düzey Mücadele Ediyoruz

TBL’de 8. hafta Gelişim Koleji’yle gerçekleştirilen mücadeleyi yorumlayan Köse, “Kendi sahamızda seyircimizin de üst düzey desteğiyle çok iyi bir mücadele ortaya koyduk. Amerikalı oyuncularımızın da performansı bizleri oldukça mutlu etti. Son maçta 12 oyuncumuz da sayı üretmeyi başardı. Bu gerçek bir takım olduğumuzu göstermenin yanında kadro derinliğimize de işaret ediyor. Oyuncularımızın ilerleyen haftalarda çok daha iyi bir performans ortaya koymaları halinde daha iyi sonuçlar almamız kaçınılmaz olacak” ifadelerini kullandı.

 

Şampiyonluğa Ulaşacağız

Takımın performansının her geçen gün arttığını belirten Köse sözlerini şöyle sürdürdü. “Bu sene çok iyi bir takım kurduk. Takım içi uyum ve motivasyonun çok yüksek olduğunu görmek bizleri mutlu ediyor. Takımımızın ilerleyen haftalarda çok daha iyi bir hale geleceğinden şüphem yok. Ligin 8. haftasını hem 15 puanla lider, hem de 633 sayı ile en çok sayı atan takım olarak geride bırakıyoruz. Yönetim kurulu, teknik ekip, sporcular ve taraftarlar olarak şampiyonluk hedefimize kilitlendik. İnşallah bu istatistiklerin devamı halinde mutlu sona ulaşacağız.”

banner220
Yorumlar (0)