banner212

banner211

Lise Gençler Basketbol İl Birinciliği maçları devam ediyor

AliDilmen Anadolu Lisesi : 52 – PamukovaAnadoluLisesi: 25

Salon:Atatürk

Hakemler: Cem Cemal Meral – Canan Kotan

ADAL: Berkay, Berke Aksoylu, Ata, Tarıkcaner, Alptuğ, Mustafa, Gökay, Kemal, Hüseyin, Metehan, Zekikaan, Berat

Antrenör: Özer Ersoy

PamukovaAndl: Can, Enes, Emre, Adem, Murat, Metehan, Sercan, Oğuzhan, Furkan

Antrenör:Beyhan Safa Gündemir

İlk Devre: 23 - 17

 

----------------------------------

 

Sakarya Teknik ve EML: 87 – Milli Piyango EML: 23

Salon:Atatürk

Hakemler: Gökh

Basketbol 08.02.2012, 08:02
Lise Gençler Basketbol İl Birinciliği maçları devam ediyor
banner218
AliDilmen Anadolu Lisesi : 52 – PamukovaAnadoluLisesi: 25

Salon:Atatürk

Hakemler: Cem Cemal Meral – Canan Kotan

ADAL: Berkay, Berke Aksoylu, Ata, Tarıkcaner, Alptuğ, Mustafa, Gökay, Kemal, Hüseyin, Metehan, Zekikaan, Berat

Antrenör: Özer Ersoy

PamukovaAndl: Can, Enes, Emre, Adem, Murat, Metehan, Sercan, Oğuzhan, Furkan

Antrenör:Beyhan Safa Gündemir

İlk Devre: 23 - 17

 

----------------------------------

 

Sakarya Teknik ve EML: 87 – Milli Piyango EML: 23

Salon:Atatürk

Hakemler: Gökhan Özsirkecioğlu – Serdar Sevinç

Sakarya Teknik ve EML: İbrahimcan, Enes, Can, Efekan, İbrahim, Mertcan, Emre, Celal, Oğuzhan, Ferat, Gürkan, Selimcan

Antrenör: Yılmaz Öncü

Milli Piyango EML: Ferdi, Berat, İsmail, Yılmaz, Eren, Mesut, Alper, Orhan

Antrenör: Mehmet Yıldız

İlk Devre: 40 - 13

-----------------

Tes-İş Anadolu Lisesi: 53 – Fatih Teknik ve EML: 51

alon:Atatürk

Hakemler: Serdar Sevinç – Gökhan Özsirkecioğlu

Tes-iş ANDL: Ömer, Ensar, YunusÖmer, Barbaros, Tuğrul, Rıdvan, Yunus, Feyyaz, Cihat, Hasanali, Melih, Alienes

Antrenör: Melih Arbay

Fatih Tek ve EML: Oğuzhan, Tunç, İ.Alperen, Mert Adatepe, Emirhan, Kağan,  Mert Serdar, Burak, Berk, Utku, Erdoğan

Antrenör: Hakan Korkmaz

İlk Devre: 21-27

-----------------------

Özel Işık Anadolu Lisesi:  104 – Adapazarı İHL: 19

 

Salon: Atatürk

Hakemler: Serdar Sevinç – Gökhan Özsirkecioğlu

Özel Işık ANDL: Oktay, Berkan, ÖmerNecmi, Bahadır, Enes, Ayberk, Polat, Oğuzcan, Doğukan, Cem, Ali

Antrenör: Serdar Kanlıoğlu

AdapazarıİHL: Furkan, Eneshan, Cem, Hakan, Numan, Ensar, Ubeydullah, Enes, Mücahit, Revaha, Ali, Burak

Antrenör : Mehmet Kuzu

İlk devre: 47 - 10

 

[gallery link="file" orderby="title"]

 

Yorumlar (0)