banner212

banner211

Maçlar kağıt üstünde kazanılmıyor

Sakarya Büyükşehir Belediye Basket Şube Başkanı Akif Köse Pertevniyal yenilgisinin hiç hesapta olmayan bir sonuç olduğunu söyledi.

Basketbol 20.10.2016, 13:36 20.10.2016, 15:05 UTKU KAYNAR
Maçlar kağıt üstünde kazanılmıyor
banner218
 Sakarya Büyükşehir Belediye Basket Şube Başkanı Akif Köse takımlarının Pertevniyal yenilgisinin hiç hesapta olmayan bir sonuç olduğunu ifade ederek, "Bu yenilginin mazereti elbette yok.Ama basketbol böyle bir oyun bu tip sürpriz sonuçlar olabiliyor.Ne kadar iyi kadron olursa olsun maç kağıt üstünde kazanılmıyor. Pertevniyal maçına iyi konsantre olamadık.Böyle sonuçlar olabiliyor lig uzun maraton.Ancak bu maç ile ilgili üstümüze almamız gereken ne varsa aldık.Bizim hedefimiz belli " dedi

Koç Bıyıktay'ın mağlubiyet öfkesi


Büyükşehir Basket Antrenörü Burak Bıyıktay özellikle ilk yarı felaket bir oyun oynadıklarını ifade ederek şöyle konuştu.


"Öncelikle rakibimizi kutluyorum.Eğer rakibine saygı duymazsan maça kendini hazırlamassan sonuç böyle oluyor.Felaket bir oyun oynadık hele ilk yarı felaket.Bunun sebebi kafaca maça hazır olmamak.Bu bizim için önemli bir ders oldu.Ben sezon başından beri söylüyorum.Hiç bir rakibi küçümsemeyip saygı duyacaksın."

banner220
Yorumlar (0)