banner206

Mini Minikler Basketbol liginde final heyecanı
Mini Minikler Basketbol Şenliği 23 Nisan 2010 günü saat 16.30 da yapılacak Final Maçı ile sona erecek.


Sabiha Hanım İ.Ö.O,Fatih İ.Ö.O,Atılgan Spor,Garajlar Taç Spor,Gençlik Merkezi (A)Sakarya Yıldızlar,Saü Vakfı Kolej,Gençlik Merkezi  Takımlarının katıldığı ve  2000-2001-2002  doğumlu İlk öğretim öğrencilerinin Mini Minikler Basketbol Şenliği olanca hızı ile devam ediyor.



Mini Minikler Basketbol Şenliği  23 Nisan 2010  günü saat  16.30  da yapılacak Final Maçı ile sona erecek.



SabihahanımİÖO:21-SAÜ Vakfı Koleji:9



Salon :Lütfü Yaman



Hakemler:Hüseyin Yüksel Sarı –Selçuk  Sancak



Sabihahanım:Kaan,Onur, İbrahim,Ali, RuğşenGörkem, Berkay,Yusuf Ekrem,Tuğrul Bora, Rıza Berkay, Cevat Can,Aziz, Görkem, Mehdi.



Antrenör:Nurettin Elmacı-Mesut Barut



SAÜ VakfıKoleji İÖO:Buğra, Berat, Emre, Hamza,Kutay, Ataberk, Talha, Furkan, Boran, Fatih, Yusuf, Serdar.



Antrenör:Sezgin Birtane



İlk Devre:6-8 Maç Sonucu:21-9





 





-----------------------------------------



Atılganspor:12 –Fatih İÖO:6



Salon :Lütfü Yaman



Hakemler:Hüseyin Yüksel   Sarı – Selçuk Sancak



Atılganspor:Batuhan, Kaan ,Hakan, Bahadır, Samet, Özmen, Cüneyt, Buğra, NihatCan, İlbarAtan.



Antrenör:Onur Cıngır



Fatih  İÖO: Bilal,Yusuf, Furkan ,Ahmet, Kerem, Melih, İsmail, Yahya, Yasin, Burak, Recep.



Antrenör:Cevat Yaralı



İlk Devre: 6-2 Maç Sonucu:12-6





 





------------------------------------



Gençlik MerkeziSpor:(A):14-GarajlarTaçSpor:0



Salon:Lütfü Yaman



Hakemler:Sevil Akkaya-Pelin Coşkun



Gençlik MerkeziSpor(A):Emircan, Görkem, B.Görkem, Buğra, Enes, Ahmet, Tarık ,Efe, Uras, Berkant, İbrahim,Ahmet.



Antrenör:Köksal Kanlıoğlu



Garajlar TaçSpor:Mümin Metehan, Etem, Yasin, Muhammet, Cüneyt, Emre,YusufMansur, Furkan, Semih, Murat,



Antrenör:Cevat Yaralı



İlk Devre:6-0 Maç Sonucu:14-0





 





--------------



SakaryaYıldızlar Basket Kulubü:17-Gençlik Merkezispor(B):3



Salon Lütfü Yaman



Hakemler:Pelin Coşkun-Sev il Akkaya



SakaryaYıldızlar BK: Eren, Ahmet, Asrın, Emirhan, Abdullah, Mustafa, Enes, Berat, Göktuğ, Bahadır, Yusuf,    Doğan, Kerem.



Antrenör:Kerim Durmaz



GençlikMerkezispor(B):Zait, Merthan, Halil, Bedirhan, Ahmet, Berat, Can, Burak, Metehan, Bilal, Melih, Emre.



Antrenör:Murat Acar



İlk  Devre:7-3 Maç Sonucu:17-3.





 



-------------------------------

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.