banner212

banner211

Sakarya Basketbol'un da sezon sonu ödül gecesi

Sakarya Basketbol İl Temsilciliği tarafından düzenlenen "2011-2012 Basketbol Sezonu faaliyet değerlendirmesi " gecesi Seçkin Otel'de yapıldı.

Basketbol 20.06.2012, 09:52
Sakarya Basketbol'un da sezon sonu ödül gecesi
banner218
Sakarya Basketbol İl Temsilciliği tarafından düzenlenen "2011-2012 Basketbol Sezonu faaliyet değerlendirmesi " gecesi Seçkin Otel'de yapıldı. Gecede çeşitli Kulüp ve Basketbolcular ile Basketbola hizmeti geçen kişilere Onur ve Özel ödül'leri verildi.

Alpay Alev "Kısa zamanda çok işler başardık "

Basketbol Federasyonu Sakarya Basketbol İl Temsilcisi Alpay Alev'in konuşması ile başlayan gecede "2011-2012 Basketbol sezonu sunumu çok beğenildi. Açılış konuşmasını yapan Alpay Alev Basketbola hizmeti geçen kişi ve Kurumlara teşekkür ederek " Göreve geldiğim 6 aylık kısa sürede çok işler başardık. Önümüzdeki sezon daha başarılı olacağız " dedi.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Salih Koşu Alpay Alev ve tüm Basketbol camiasını kutlayarak " Yapımı süren yeni tesislerimiz hizmete girince daha fazla imkanlar ile daha çok çalışma yapacağız. Basketbol Sakarya'da lokomotif olma özelliliğini sürdürecek " dedi. Gecede Basketbol Federasyonu Yurt İçi faaliyetler sorumlusu Emre Türegün'de bulundu.

Ödüller dağıtıldı

Gecede dağıtan ödüller ise şöyle oluştu : Yılın Erkek Takımı : Sakarya Basketbol Kulübü spor  (SBK ) Yıldız takımı. Yılın Kız takımı: Adapazarı Belediyesi Küçükler ,Yılın Minik Takımı : Sakarya Yıldızlar Basketbol Takımı, Yılın Erkek Okul Takımı: Özel Enka Anadolu Lisesi, Yılın Bayan Okul Takımı :Söğütlü ATF Kardeşlik İÖO, Yılın Mini Minikler : Prof.Dr.Tansu Çiller takımı, Yılın Hakemi : Ali Köseoğlu, Yılın Antrenörleri : Faruk Güdül - Bekirhan Kardeş, Yılın Bayan Sporcusu : Dilara Alkan, Yılın Erkek Oyuncusu : Yağızer Altunyuva. Onur Ödülleri: Mehmet M. Güzeldal,          Cavit Akova, Hamdi Ünal.

Özel Ödül : Salih Koşu, Emre Türegün, Şenol Çırpan ( Seçkin Otel genel müdürü ), Sponsorluk Ödülü . Yunus Karasu (Beylik Kebap )

Onur Ödülü alacak Mehmet Sevinç, Atilla Tapşın, Faruk Güdül, Recep Kardaş ve Özül Ödül alacak Rıdvan Sezer, Yusuf Ertuğrul Erdem, Faruk Bekarlar gecede bulunmadılar.

HABER.Suat Beyenal

[gallery link="file" orderby="title"]

Yorumlar (0)