banner212

banner211

Sakarya Büyükşehir Belediye'de şok istifa

3.Lig Play-Off grubuna yükselen Sakarya Büyükşehir Belediyespor Basketbol antrenörü Ali Burgul görevinden istifa etti

Basketbol 10.02.2014, 22:17 14.04.2017, 21:08 UTKU KAYNAR
Sakarya Büyükşehir Belediye'de şok istifa
banner218
 3.Lig Play-Off grubuna yükselen Sakarya Büyükşehir Belediyespor Basketbol antrenörü Ali Burgul görevinden istifa etti.Ali Burgul’un istifası tam anlamı ile deprem etkisi yaratırken , diğer bir kesim “beklenen karardı “ şeklinde yorum yaptı.


Antrenör gelmişti

BŞ Belediyespor takımına Tire Belediyespor maçından önce yeni bir antrenör atandı. Kondisyoner ve Antrenör olan Ali Balkanlı Tire belediyespor maçında görev yaparken , antrenör Cevat  Yaralı  sorulan sorulara cevap vermedi, Ali Balkanlı saha kenarından  Ali Burgul ile birlikte taktikler verdi.

Başkan sinyal vermişti

Basketbol takımı başkanı Akgün Altuğ maçtan önce  yeni antrenörün gelmesi ile ilgili soruya “ Her an , her zaman yeni oluşumlar olabilir bu normaldir “ diyerek değişimler olabileceği sinyallerini verdi.

İstifa nedeni ne olabilir

Baş antrenör Ali Burgul’un istifasının ardında neler olabileceği tartışılırken Sakarya Basketbol otoriteleri  baş antrenörün takım hizmetler.com.tr üzerinde tam disiplin sağlayamadığını öne sürdüler. Özellikle son maçta iki oyuncunun maç içiğnde kavgaya varan görüntüleri bardağı taşıran son damla olarak belirtiliyor.

Soru işareti çok

Çok başarılı bölgesel maçlar çıkarıp, üçüncü lig Play-Off oynanırken medyama gelen ayrılık akıllarda bir çok soru işareti bıraktı. Ali Burgul’un kendisine yapılan bazı müdahalelerden istifa ettiğide akıllara takılan soru işareti olarak gündemi koruyor.Kaynak: HABER:SUAT BEYENAL
banner220
Yorumlar (0)