banner212

banner211

Sakarya Büyükşehir'den çifte galibiyet

Sakarya Spor Salonu’nda Petkimspor’la ikinci hazırlık maçında karşılaşan Adatıp Büyükşehir Basket,  parkeden 84-68 galip ayrıldı.

Basketbol 06.09.2018, 16:40 UTKU KAYNAR
Sakarya Büyükşehir'den çifte galibiyet


Adatıp Sakarya Büyükşehir Basketbol Takımı yeni sezon hazırlıkları çerçevesinde ilk hazırlık maçında Petkimspo'u konuk etti. Yeşil Siyahlılar birer gün ara ile yapılan iki hazırlık maçından da galibiyet ile ayrıldı.

Adatıp Sakarya Büyükşehir Basketbol Spor Kulübü, yeni sezon öncesi hazırlık maçlarına devam ediyor. Oynadığı ilk hazırlık maçında TBL’nin iddialı ekiplerinden Petkimspor’u mağlup eden Büyükşehir, Sakarya Spor Salonu’nda yeniden Petkimspor’la karşılaştı. İlk çeyrek 15-16 konuk takımın üstünlüğüyle geçilirken; devreye 39-35 Büyükşehir’in üstünlüğüyle gidildi. Karşılaşmanın 3. çeyreği 62-53’lük skorla tamamlandı. Son çeyrekte de farkı koruyan ve rakibinin sayı farkını azaltmasına izin vermeyen Büyükşehir, parkeden 84-68’lik skorla galip ayrıldı. Karşılaşma sonunda her iki takımın antrenör ve sporcuları birbirlerine yeni sezon öncesi başarı dileklerini iletti.

Yorumlar (0)