banner212

banner211

Sakarya Yıldızlar Takımı Samsun da esti

Samsun'da devam eden Türkiye Şampiyonası'nda Sakarya Yıldızlar fırtınası esiyor.

Basketbol 01.07.2012, 19:16
Sakarya Yıldızlar Takımı Samsun da esti
banner218
Samsun'da devam eden Türkiye Şampiyonası'nda Sakarya Yıldızlar fırtınası esiyor. 6'ıncı maçını ev sahibi Samsun Yalıspor'la yapan Yıldızlar bu karşılaşmanda da 50-25'lik farklı galibiyetle ayrıldı.

Sakarya Yıldızlar Minik Takımı Samsun'da rakip tanımıyor. Minik Erkekler Basketbol Şampiyonası Şenliği'nde 6'ıncı maçında 5'inci galibiyetini alan Sakarya Yıldızlar ilk on takım arasına adına yazdırdı.

Dün Samsun Yalıspor'la karşılaşan Sakarya Yıldızlar baştan sona üstün oynadığı maçı 50-25 kazandı. Şampiyona'da müthiş bir grafik çizen Kerim Durmaz'ın öğrencileri yüzleri güldürmeye devam ediyor. Bugün sona erecek şampiyonada Sakarya Yıldızlar Türkiye derecesi için maça çıkacak. Yıldızlar'ın rakibi bugün belli olacak. İlk kez katıldıkları Minik Erkekler Türkiye Şampiyonası'nda başarılı bir grafik çizdiklerini belirten Sakarya Yıldızlar'ın deneyimli antrenörü Kerim Durmaz, "Samsun'da iyi bir şampiyona geçiriyoruz. Sporcularım ellerinden gelenin en iyisini sahay yansıtıyor. Emeklerimizin karşılığını almanın mutluluğunu yaşıyoruz" dedi. Başkan Ayhan Önenoğlu ise Samsun'da elde edilen başarıların tesadüf olmadığını söyleyerek, "Sporcularımız çok çalışmanın karşılığını alıyor. Hepsini kutluyorum" şeklinde konuştu.

 

Kaynak: YeniHaber Gazetesi

banner220
Yorumlar (0)