Şampiyon basketçilerden Söğütlü Belediyesine ziyaret

Ortaokullar arası küçük kızlar Basketbol il müsabakalarında birinci olan Söğütlü Akarca Türk Fransız Kardeşlik Ortaokulu minik kızlar basketbol takımı oyuncuları ve antrenörleri Kürşat Erken, Söğütlü Belediye Başkanı Hüseyin Genç'e teşekkür ziyaretinde bulundu.

Basketbol 22.01.2016, 09:37 22.01.2016, 09:41 SporExpres
Şampiyon basketçilerden Söğütlü Belediyesine ziyaret
 

Ortaokullar arası küçük kızlar Basketbol il müsabakalarında birinci olan Söğütlü Akarca Türk Fransız Kardeşlik Ortaokulu minik kızlar basketbol takımı oyuncuları ve antrenörleri Kürşat Erken, Söğütlü Belediye Başkanı Hüseyin Genç'e teşekkür ziyaretinde bulundu.İl birinciliğinde Akarca Türk Fransız Kardeşlik Ortaokulu, ligin son maçında Özel Neva Ortaokulunu 52-34 yenerek şampiyon oldu ve kupayı alarak ilimizi temsil etme hakkı elde ettiler.

 

Başarılı minik kızlar basketbolcular antremanları için ulaşım ve her konuda destekleri olan Söğütlü Belediye Başkanı Hüseyin Genç'i ziyaret ederek teşekkür ettiler.

 

Başkan Genç, "Minik kız basketbolcuları ve antrenörlerini tüm sporculara birinciliklerinden dolayı tebrik ederek spor ayakkabısı hediye etti. Kızlarımız bu yaşta kupanın ve başarının tadını tattılar, başarılarının devamını diliyorum" dedi.


Yorumlar (0)