banner212

banner211

Şampiyon Sakarya'da belli olacak

Okul sporları 2017-2018 faaliyet programında yer alan, Okullar arası Küçükler Kız ve Erkek Basketbol Türkiye Şampiyonası Sakarya'da yapılacak.

Basketbol 22.05.2018, 10:34 22.05.2018, 10:45 UTKU KAYNAR
Şampiyon Sakarya'da belli olacak
 

Okul sporları 2017-2018 faaliyet programında yer alan, Okullar arası Küçükler Kız ve Erkek Basketbol Türkiye Şampiyonası Sakarya'da yapılacak. 5 Gün sürecek olan şampiyona 23 Mayıs Çarşamba günü start alacak.

Okullar arası Küçük Kız ve Erkekler Basketbol Türkiye Şampiyonası Sakarya'da gerçekleştirilecek. Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün ev sahipliğinde gerçekleşecek olan şampiyona  23-27 Mayıs tarihleri arasında Atatürk Spor Salonu ve Lütfü Yaman Spor Salonu'nda oynanacak. 6 İlden toplam 18 takımın katılacağı şampiyona 23 Mayıs Çarşamba günü saat 10:00'da yapılacak ilk müsabakalar ile başlayacak. Şampiyona 27 Mayıs Pazar günü oynanacak maçlarından ardından yapılacak kupa töreni ile sona erecek

Küçük Erkekler kategorisinde Karşıyaka Özel Takev Orta Okulu(İzmir), Özel Çakabey Orta Okulu(İzmir), Özel Karşıyaka Bahçeşehir Orta Okulu(İzmir), FMV Özel Erenköy Orta Okulu (İstanbul), Özel Cihangir Orta Okulu (İstanbul), Özel Emine Örnek Orta Okulu(Bursa),  Çamlıca Bilfen Ortaokulu (İstanbul) ve  Özel Bilfen Ortaokulu (Ankara) takımları mücadele edecek.

Küçük Kızlar Kategorisinde ise  Özel Sarıyer Açı Orta Okulu (İstanbul), Şehit Murat Demirci Orta Okulu (İstanbul), Vakıflar Orta Okulu (İstanbul), Özel Bilkent Orta Okulu (Ankara), Esentepe Orta Okulu (Denizli), Aliye Pozcu Orta Okulu (Mersin) Şehit Öğretmenler Ortaokulu (İstanbul) ve  Özel Çankaya Bilişim Ortaokulu (Ankara) takımları şampiyonluk için karşı karşıya gelecek.

Yorumlar (0)