banner212

banner211

Selçuk Ernak; "Biz Yalnız Bir Takımız"

Sakarya BŞB Basket başantrenörü Selçuk Ernak, Galatasaray Odeabank karşılaşmasının ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu.

Basketbol 28.04.2018, 23:14 28.04.2018, 23:22 UTKU KAYNAR
Selçuk Ernak;
 Sezonun büyük bölümünde zor şartlarda mücadele ettiklerini belirten Ernak, sezon başındaki hedeflerinin üstüne çıktıklarını belirtti.

Selçuk Ernak’ın maç sonu açıklamaları şu şekilde:

“Aslında hislerim karışık. Biz çok büyük sakatlıklarla sezonun son kısmını oynadık. Aşağı yukarı 1,5 aydır doğru dürüst beşe beş oynayamıyoruz antrenmanlarda. Bugün de sahaya çıkan 3-4 oyuncumuzun da ufak ufak sakatlıkları sürüyor zaten maçın sonunda görmüşsünüzdür bazılarından hiç faydalanamıyoruz o sebeplerle. Bunun dışında basketbol dışı problemlerimiz vardı ilk senemiz olması hasebiyle. Yalnız bir takımız biz ama birbirine kilitlenmiş koçlardan ve oyunculardan oluşan bir takımız. Dolayısıyla ilk senemizde bu şehre bir gurur yaşattığımızı düşünüyorum. Alnımızın akıyla hedefimizin üstünde bir başarı gerçekleştirdik. Bizim hedefimiz ligde kalmaktı, umarım her sene üstüne bir şeyler koyarak gidebiliriz.”

“Öncelikle yanlış anlaşılmak istemem. Yalnızız diye kast ederken Sakarya seyircisini hiç kast etmiyorum. Her röportajımda da söylüyorum, her zaman yanımızda oldular. Bugün bu maçı güzelleştiren bizim seyircilerimiz ve aynı zamanda Galatasaray'ın da seyircisi. Basketbol seyirciyle güzel, takımlarını sahiplenen seyirciler olunca bambaşka atmosferler oluyor. Benim yalnızlıktan kastım çok daha başka bir yalnızlık. Zannediyorum mesajımı alması gerekenler almıştır. Bizim başımız dik.” 

Yorumlar (0)