TürkTelekom Basketbol şubesi kuruldu

Sakarya Türk Telekom spor kulübü bünyesine Basketbol şubesi kuruldu ve alt yapıya dönük çalışmalar başladı.

Basketbol 13.01.2014, 13:52 13.01.2014, 13:56 SporExpres
TürkTelekom Basketbol şubesi kuruldu

 İlk olarak bayanlar takımı oluşturuldu ve Antrenörlüğe Seray Yaralı getirildi,yardımcı antrenör ise Selen Dursun. Basketbol şubesinde çalışmaya başlayan sporcuların isimleri şöyle : Gamze,Gaye, Berfin, Naz, Gizem,Didem, İrem, Esra, Melek, Şevval, Öznur.

Çalışmalar başladı

Türk Telekom spor kulubü başkanı İl müdür yardımcısı Atilla Atalay’ın denetiminde kurulan 1995-1999 doğumlu yaş aralığındaki bayan Basketbolcular çalışmalarına başladı.Atatürk Spor kompleksi, Atatürk spor salonunda çalışan  Basketbolcu bayanlar iddialı ve kuvvetli bir kulüp çatısı altında toplandıklarını belirterek çok moralli çalışıyorlar.

Antrenör Yaralı “ Liglere gireceğiz”

Antrenör Seray Yaralı çok deneyimli bir çalıştırıcı. Geçen sezon SAÜ bayan Basketboltakımı ile  Bayanlar 2.liginde görev yapan Seray Hoca alt yapı çalışmalarının artarak devam edeceğini söylüyor ve şöyle konuşuyor.

“ Alt yapıda Minik, Yıldız ve Gençler katagorilerinde çalışıyoruz. 6 Aylık bir kuruluş geçmişimiz var. Kulüp başkanımız sayın Atilla Atalay ve Türk Telekom yönetiminden güzel destek veriyoruz. Mahalli lige katılıp Kupa almak için mücadele vereceğiz.  

Suat Beyenal

Yorumlar (0)