U18 Basketbol'da Şampiyon Sakarya Büyükşehir

U18 Erkekler Play-Of Basketbol Ligi’nde heyecan Atatürk Spor Salonu’nda yaşandı. Tek devre usulü oynanan ligde Büyükşehir Basketbol A Takımı, Gelişim Basketbol’u 89-63 yenerek şampiyon oldu. 

Basketbol 04.03.2019, 21:57 UTKU KAYNAR
U18 Basketbol'da Şampiyon Sakarya Büyükşehir

Yaklaşık 2 aydır devam eden Sakarya U18 Erkek Basketbol Ligi önceki gün oynanan karşılaşmalarla sona erdi. Lig boyunca bileği bükülmeyen Sakarya Büyükşehir Basketbol şampiyonluğa ulaşan takım oldu

YILDIZLAR İKİNCİ OLDU

Türkiye Futbol Federasyonu Basketbol İl Temsilciliği tarafından düzenlenen U18 Erkekler basketbol ligi düzenlenen kupa töreni ile tamamlandı. Ligde çıktığı 6 karşılaşmadan da galibiyetle ayrılan Sakarya Büyükşehir Basketbol zorlu maraton sonunda galibiyete ulaşan takım oldu. Sakarya Yıldızlar Basketbol ise ligi 2.lik kupası ile tamamlayarak teselli buldu.

SAKARYA BASKET ÜÇÜNCÜ

Grubunda hiç mağlubiyet almadan Play-Off’a çıkan Gelişim basketbol Play-Off grubunu galibiyet alamadan tamamladı. Play-Off grubunda 1 galibiyeti bulunan Sakarya Basket ise Lig 3.lüğünün sahibi oldu. Zorlu maratonun sonunda dereceye giren takımlar düzenlenen tören ile kupa ve başarı belgelerini aldı.

KUPALAR SAHİPLERİNİ BULDU

Şampiyon Sakarya Büyükşehir Basketbol’a kupasını Basketbol İl Temsilcisi Mehmet Memiş Güzeldal verdi. Lig 2.si Sakarya Yıldızlar Basketbol kupasını Avukat Alper Altan ve Büyükşehir Basketbol altyapı menajeri Serdar Kandaz takdim etti. 3’üncülük kupası ile teselli bulan Sakarya Basket’e kupasını İl Hakem Kurulu Üyesi Tarkan Meriç verdi. Gelişim Basketbol ise 4’üncülük kupasını Sakarya Basketbol İl Tertip Kurulu Üyesi Serdar Soydaş verdi.

Yorumlar (0)