banner212

banner211

Uluslar arası turnuva için geri sayım başladı

Uluslar arası Türk Telekom Yıldız Erkekler Basketbol Turnuvasının koordinasyon toplantısı yapıldı.

Basketbol 20.01.2012, 08:28
Uluslar arası turnuva için geri sayım başladı
banner218
Uluslar arası Türk Telekom Yıldız Erkekler Basketbol Turnuvasının koordinasyon toplantısı yapıldı.

 

Atatatürk Spor Kompleksi  Atatürk ve Lütfü Yaman Spor salonlarında 28 Ocak-6 Şubat 2012 günleri yapılacak Uluslar arası TürkTelekom Yıldız Erkekler Basketbol Turnuvasının ilk koordinasyon toplantısı Elmas Garden İnn Otel de yapıldı.

 

Vali Yardımcısı Faruk Bekarlar başkanlığında yapılan toplantıya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Bülent Kasım,Şube Müdürü Cihat Sancak,Spor servisi Uzmanı İlhan Şerif Aykaç,Adapazarı İlçe Spor Müdürü Sebahattin Güzel,Sakarya BüyükŞehir Belediyesi Spor Şube Müdürü Yusuf Ertuğrul Erdem, Basketbol Federasyonu Milli Takımlar  menejeri Barbaros Akkaş, Basketbol Federasyonu Yöneticisi Emre Türegün, Basketbol Federasyonu Sakarya İl Temsilcisi Alper Alev, Basketbol İl Hakem kurulu As başkanı Mehmet M. Güzeldal, TürkTelekom, jandarma, Emniyet ve Sağlık Müdürlükleri temsilcileri katıldı.

 

Vali yardımcısı Faruk Bekarlar toplantıyı açış konuşmasında Uluslar arası turnuvanın Sakarya'nın güler yüzü olacağını belirterek " Bu turnuvaya gelecek Yabancı Ülke Sporcularını son derece memnun olarak Ülkelerine yollayacağız."dedi.

 

Toplantıda Ülke Milli takımlarının Türkiye ve Sakarya'ya gelişleri, İl İçi Konaklama ve Beslenme, Ulaşım, Emniyet ve Sağlık tedbirleri, Organizasyon takibi hakemler ve diğer görevlilere yapılacak hizmetler  görüşüldü ve alınan tedbirler anlatıldı.

 

Basketbol Federasyonu Milli Takımlar menejeri Barbaros Akkuş ve Yönetici Emre Türegün Atatürk spor salonundaki çalışmaların çok mükemmel olduğunu söylediler ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne teşekkür ettiler.

[gallery link="file" orderby="title"]

banner220
Yorumlar (0)