banner212

banner211

Yeni Basketbol İl Temsilcisi Alpay Alev

Sakarya yeni İl Temsilcisi Alpay Alev hakemler ile yaptığı toplantıda İl hakem Kurulunu açıkladı.

Basketbol 04.01.2012, 13:05
Yeni Basketbol İl Temsilcisi Alpay Alev
banner218
Sakarya yeni İl Temsilcisi Alpay Alev hakemler ile yaptığı toplantıda İl hakem Kurulunu açıkladı. Alev “Sakarya Basketbol’u dev adımlar ile ilerleyecek” dedi.


Sakarya yeni İl  Temsilcisi  Alpay Alev  hakemler ile yaptığı toplantıda  İl hakem Kurulunu  açıkladı. Alev “Sakarya Basketbol’u  dev adımlar ile ilerleyecek” dedi. Göreve BaşladıSakarya Basketbolunda  yeni dönem başladı. Basketbol Federasyonu  tarafından   İl temsilciliği onaylandıktan sonra   Gençlik ve  Spor  Bakanı Suat Kılıç’ın imzası ile görev süresi  başlayan   Basketbol İl temsilcisi   Alpay Alev   mazbatasını alır  almaz   İl hakem kurulunu  açıkladı.Toplantı yapıldıAlpay Alev  İlde görevli  Hakemler  ve  eski hakem ve  gözlemcilerin  katıldığı  toplantıda  İl hakem kurulunuda açıladı.  Alpay Alev  yeni dönemde  İl  hakem kurulu   şu isimlerden oluştu.mehmet Memiş Güzeldal,Çağrı Muti,Bayram Koncuk,Barış Işık. Alpay Alev  Temsilci olarak Kurulun Başkanı.Mehmet  Memiş Güzeldal    Başkan Yardımcısı, Çağrı Muti    eğitmen ,Bayram Koncuk ve Barış Işık  üye olarak görev yapacaklar. 

Toplantı olumlu geçti.Basketbol Federasyonu   Sakarya İl Temsilcisi Alpay Alev ve  Yeni açıkladığı İl Hakem Kurulu  üyeleri  Atatürk Spor  Kompleksi  Vip salonunda  Hakemler ile  ilk toplantısını gerçekleştirdi.Toplantı başlarken  Mehmet Memiş Güzeldal  İHK  ve Hakemler  adına   Alpay Alev’e hayırlı olsun  çiçeği verdi.Alpay Alev  toplantı  sonunda  YENİ SAKARYA ‘ya şöyle konuştu.  “ Sakarya Basketbolu   dev adımlar  ile  ilerleyecek. Ben  göreve talip olurken  arkadaşlarım ile   Basketbol’un  daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlamak için  Projeler  ürettik.Kimseye  kırgınlığımız  yok.Eski dönemde  bazı  yanlış anlaşılmalar olduysa  bunları  geri bıraktık. Şimdi daima ileri bakacağız. “

Uluslar arası turnuva  gelecekAkpay Alev   yıllarca  yapılan  daha sonra  başka İllere kaydırılan  Hikmet Erden Uluslar arası Basketbol  turnuvasını  tekrar geri getirmek için var güçleri ile çalışacaklarını  belirterek “ Federasyon  nezdinde  gücümüz   ve çok iyi ilişkilerimiz  var.Sakarya’ya mutlaka bir Uluslar arası  turnuva getireceğiz. Bu turnuva  Hikmet Erdem olur,Başka bir  turnuva olur,ancak mutlaka Sakaryaya  Uluslar arası turnuva gelecek”dedi.Alev,  kısa  vadede  Sakarya Yıldızlar ve Gençler  Liglerini başlatacaklarını da  belirtti.

banner220
Yorumlar (0)