Yıldız Kız’lar Basketbol ligi sona erdi." />

banner212

banner211

Yıldız Kızlar Basketbol Lig’i bitti

Yıldız Kız’lar Basketbol ligi sona erdi.

Basketbol 22.02.2013, 16:55
Yıldız Kızlar Basketbol Lig’i bitti
banner218

Yıldız Kız’lar Basketbol ligi sona erdi. 3 Kulüp’ün  4 takım olarak mücadele ettiği Lig’te Adapazarı Belediyespor A-B takımları ilk iki sırayı alırken Gençlik Merkezigençlikspor üçüncü oldu. Erenler HEMspor ise lig’i dördüncü tamamladı.


Yıldız Kızlar Basketbol ligine AdapazarıBelediyespor, Gençlik merkezigençlikspor ve Erenler HEMspor katıldı.Takım azlığı nedeni ile Adapazarıbelediyespor Lig’te  A ve B  olmak üzere 2 takım ile mücadele etti.


Ligin son maçlarında AdapazarıBelediyespor A-B takımları karşılaştı, A takımı maçı 53-07 kazanarak Şampiyonluğunu ilan etti ve Tekirdağ İl’inde yapılacak Grup müsabakalarına katılmaya hak kazandı. B Takımı ise ikinci oldu. Diğer maçta Gençlikmerkezigençlikspor Erenler HEMspor’u 59 16 yendi ve üçüncülük kupasına uzandı. ErenlerHEMspor ligte dördüncü oldu.

Kupaları verildi

Maçların tamamlanmasından sonra Kupa töreni düzenlendi. Kupaları, Şampiyon takıma Basketbol Federasyonu Sakarya Basketbol İl temsilcisi Alpay Alev, İkinci takıma Basketbol İl Hakem kurulu üyesi , Hakem atama sorumlusu Mehmet M.Güzeldal, üçüncü takıma Atatürk Spor kompleksi amiri Murat Acar ve dördüncü takıma Hakem Cemal Cem Meral tarafından verildi.

Suat Beyenal

 

Adapazarıbelediyespor (A): 53 – Adapazarıbelediyespor (B): 07

Salon :Atatürk

Hakemler: Serdar Sevinç – Mesut Özkan

Adap. Bel.(A):Zeynep Ungurlu, Gizem Pala, Didem Say, Şevval Aksoy, Afranur İdman, Dilara Duysak, Özge Çetinkaya, Şeymanur Şahin

Antrenör: Bekirhan Kardeş

Adap.Bel.(B):Saadet Öztürk, Hümeyra Uludağ, Hilal Aracı, İlayda Çetinkaya, Ecren Özdemir, Melek Sakallıoğlu, Betül Balcı, Dilanur Demir

Antrenör : Ö. Faruk Satar

İlk Devre : 25-04

banner220
Yorumlar (0)