banner212

banner211

Yıldız Kızlarda Şampiyon Zübeyde Hanım

Sakarya Yıldız Kızlar Basketbol İl Birinciliği Müsabakaları Atatürk Spor Salonu’nda oynanan final günü maçlarıyla tamamlandı.

Basketbol 17.01.2019, 18:21 17.01.2019, 18:30 UTKU KAYNAR
Yıldız Kızlarda Şampiyon Zübeyde Hanım
banner218

Sakarya Yıldız Kızlar Basketbol İl Birinciliği Müsabakaları Atatürk Spor Salonu’nda oynanan final günü maçlarıyla tamamlandı. Finalde karşılaşmasında Zübeyde Hanım Ortaokulu, Mefkure Okulları’nı 71-26 mağlup ederek şampiyon oldu.

ŞAMPİYON ZÜBEYDE HANIM

Atatürk Spor Salonu’nun ev sahipliğinde Yıldız Kızlar Basketbol İl Birinciliği Müsabakaları’nda final heyecanı yaşandı. Final maçında Mefkure Okulları ile Zübeyde Hanım Ortaokulu karşılaştı. Nefesleri kesen müsabakada çok üstün bir oyun ortaya koyan Zübeyde Hanım Ortaokulu rakibini 71-26 mağlup ederek şampiyon oldu. Şampiyon olan Zübeyde Hanım Ortaokulu ve ikinci Mefkure Ortaokulu ilimizi gruplarda temsil edecek.

ÜÇÜNCÜ BEŞSEKİZ

Yıldız Kızlar Basketbol İl Birinciliği Müsabakaları’nda üçüncülük maçında Beşsekiz Ortaokulları ile SAÜ Vakfı Koleji karşılaştı. Büyük çekişmeye sahne olan karşılaşmadan 36-31 galip ayrılmayı başaran Beşsekiz Ortaokulları üçüncü oldu. Müsabakalar sonunda dereceye giren okullara düzenlenen törele kupaları verildi.  

Yorumlar (0)