Yönetim istifa kararı aldı

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nde mücadele eden ve sezon başından bu yanan maddi sıkıntı yaşayan Sakarya Büyükşehir Basketbol Yönetimi’nin istifa kararı aldığı öğrenildi.

Basketbol 29.12.2018, 11:48 29.12.2018, 11:54 UTKU KAYNAR
Yönetim istifa kararı aldı

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nde ikinci sezonunu geçiren Sakarya Büyükşehir Basketbol Takımı’nda Adil Köseoğlu başkanlığındaki yönetim istifa kararı aldı. Sezon başından bu yana maddi sıkıntı yaşayan Büyükşehir Basketbol’da bir çok oyuncu paralarını alamadığı gerekçesiyle takımdan ayrılmıştı. Büyükşehir Belediyesi’nden bu sezon beklediği desteği alamayan Adli Köseoğlu ve ekibi maddi sorunları aşamayınca istifa kararı aldı. Başkan Köseoğlu’nun istifa kararını Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu ile paylaştığı öğrenildi. Köseoğlu’nun önümüzdeki günlerde istifa kararını kamuoyuyla paylaşması bekleniyor.

KULÜP KAPANIYOR MU?

Adil Köseoğlu başkanlığındaki yönetimin görevi bırakma kararının ardından Büyükşehir Basketbol Takımı’nın lige devam edip etmeyeceği merakla bekleniyor. Şuan ki tabloda Süper Lig’de mücadele eden Büyükşehir Basketbol’un kapanacağı konuşuluyor. Lig’de kalma mücadelesi veren Büyükşehir Basketbol 15 puanla 12’nci sırada bulunuyor.   

Yorumlar (0)