Ada spor 2'nci ligde

İlimiz temsilcisi Ada Spor Kadın Voleybol takımı 2.lige yükseldi.

Bayanlar Ligi 13.07.2022, 15:48
Ada spor 2'nci ligde

Geçtiğimiz sezon ilimizi Kadınlar Bölgesel Voleybol Liginde temsil eden Ada Spor, sezon sonunda final grubuna kalarak 10 yıllık 2.lig hasretine son vermek için mücadele etse de talihsiz bir şekilde finalde elenmişti. Başarılı bir sezon geçirerek final grubundaki maçlarında da adından söz ettiren Ada Spor Kadın Voleybol takımı Federasyon tarafından 2.lig için özel davet aldı. Buna göre Sakaryalı kadınlar yeni sezonda Sakarya’yı 2'nci ligde temsil edecek.

''HAK ETMİŞTİK, MUTLUYUZ''

Ada Spor takımı antrenörü Adem Arslan yaptığı açıklamada, “Uzun ve zorlu geçen bir sezonun sonunda arzuladığımız ve hak ettiğimiz 2. Lige yükselmenin gururunu yaşıyoruz. 10 yıllık hasreti sonlandırmamızda emeği geçen tüm sporcularımız ve teknik ekibimizi kutluyorum. Ada Spor 2.ligi sonuna kadar hak etmişti, mutluyuz. Küllerimizden doğuyoruz” dedi.

DESTEK ÇAĞRISI

Yeni sezona sıkı hazırlandıklarını belirten Adem Arslan, destek çağrısında bulundu. Arslan, “2.ligde işimizin daha zor olduğunu biliyor ve onun için sıkı çalışıyoruz. Üst ligde ilimizi en iyi şekilde temsil edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Buradan şehrimizin önde gelenlerine ve iş insanlarına seslenmek istiyorum. Başarı basamaklarını bir bir tırmanan bu takımımızın elinden tutup hak ettiği en üst liglere taşıyalım. Şimdi birlik olma vakti.

Yorumlar (0)