banner212

banner211

Kadınlar Ligi'nde rakiplerimiz belli oldu

Kadınlar 2.Ligi'nde mücadele edecek takımlar ve gruplar belli oldu. Temsilcimiz Sakarya Kadın Futbol Kulübü, İstanbul ekiplerinin yer aldığı D Grubu’nda mücadele edecek.

Bayanlar Ligi 14.01.2022, 10:15 UTKU KAYNAR
Kadınlar Ligi'nde rakiplerimiz belli oldu
banner218

Kadınlar 2.Ligi'nde mücadele edecek takımlar ve gruplar belli oldu. Temsilcimiz Sakarya Kadın Futbol Kulübü, İstanbul ekiplerinin yer aldığı D Grubu’nda mücadele edecek. Yeşil Siyahlıların rakipleri Bağcılar Evrenspor, Kemer FK, Pendik Çamlıkspor, Telsizspor, Tuzla Sahilspor oldu.

5 ŞUBATTA BAŞLIYOR

Çift devreli lig usulüne göre oynanacak olan müsabakalarda Normal sezon sonunda gruplarında ilk 2 sırayı alan 8 takım 2022-2023 Sezonu'nda Kadınlar 1. Lig'de yer almaya hak kazanacak. Gruplarında 3.ve 4. sırayı alan takımlar arasında oynanacak olan play-off müsabakaları sonunda 2 takım daha Kadınlar 1. Ligi’ne yükselecek. Kadınlar 2. Lig fikstür ve grup eşleşme kura çekimi 19 Ocak 2022 tarihinde saat 11:00'de online olarak gerçekleştirilecek. Ligde ilk hafta müsabakaları 5 - 6 Şubat 2022 tarihlerinde oynanacak.

HEDEF ŞAMPİYONLUK

Sakarya Kadın Futbol Kulübü antrenörü İsmail Yazgan, yeni sezon öncesi iddialı olduklarının altını çizerek; Tamamı İstanbul ekiplerinden oluşan grupta Sakarya’yı temsil edeceğiz. Yeni sezon tüm takımlarımız için hayırlı olsun. Sakarya için en iyi şekilde mücadele edip sezon sonunda adıızı 1.Lige yazdırmak istiyoruz.’’ Dedi.

Yorumlar (0)