banner212

banner211

Ozanlargücü'nde hedef 2.Lig

Kadınlar 3.Lig’de yer alan ve sezona şampiyonluk parolası ile başlayacak Ozanlargücü Bayan Futbol Takımı çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Bayanlar Ligi 20.09.2019, 10:39 UTKU KAYNAR
Ozanlargücü'nde hedef 2.Lig
banner218

Kadınlar 3.Lig’de yer alan ve sezona şampiyonluk parolası ile başlayacak Ozanlargücü Bayan Futbol Takımı çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Erken top başı yapan kızlar sezona hazır bir şekilde geliyor

HEDEF ZİRVE

Erenler Stadında Antrenör İsmail Yazgan nezaretinde çalışmalarını sürdüren Ozanlargücü Bayan Futbol Takımı bu sezon işleri oldukça sıkı tutuyor.  Liglerin başlamasına sayılı günler kala hazırlıklarına devam eden Kızlar, sezonu erken açmanın avantajıyla forma girmiş durumda. Hemen hemen haftanın her günü çalışan sporcular, geçtiğimiz sezon kaçırdıkları liderliği bu sezon almak istiyor.

“ŞAMPİYON OLACAĞIZ”

Ozanlargücüspor Bayan Futbol Takımı kadrosuna Sapan Bağlarından Ayşe, Canan Pakaç, Kocaeli genç yıldız takımından İlayda Pınar, İlayda Çamur, Ayşe Yılmaz ve Edanur Sağlam gibi isimleri katarak dikkat çekti. Bu yıl takımdan şampiyonluk beklediklerini belirten Antrenör İsmail Yazgan; “Kızlarımız çok çalışıyor. Sezonu erken açtık ve çalışmalara başladık. Yeni sezona kadar hazır olacağız” dedi. Ozanlargücüspor Kulüp Başkanı Muhittin Yazgan da kızlara sezon boyunca tam destek sözü verdi.  

Yorumlar (0)