Karasuspor - Eskişehir Sağlık: 2-1

Bölgesel Amatör Lig 9ncu grupta yer alan Karasuspor Kocaeli Sentetik Sahada konuk ettiği Eskişehir Sağlıkspor'u zorda olsa 2-1 yendi.

Bölgesel Lig 09.03.2014, 16:50 09.03.2014, 18:51 SporExpres
Karasuspor - Eskişehir Sağlık: 2-1

 Bölgesel Amatör Lig 9ncu grupta yer alan Karasuspor Kocaeli Sentetik Sahada konuk ettiği Eskişehir Sağlıkspor'u zorda olsa 2-1 yendi.

Tolga Akköse'nin yönettiği maçta Karasuspor ilk golü Uğur Arda'nın penaltısı ile buldu. 1-0 13ncu dakikada Semih'in düşürülmesi ile kazanılan penaltı atışını Uğur Arda gole çevirdi. Konuk etkip bu gole 38nci dakikada Ahmet Gültekin ile cevap verdi. İlk yarısı 1-1 sona eren maçın ikinci yarısında Karasuspor Semih ile coştu. 72nci dakikada Semih ile 2-1 ne geçen Karasuspor , müsabakayı da 2-1 kazanarak moral buldu. Sarı-Kırmızlı ekip,  34 puana yükseldi. E.Sağlıkspor ise 20 puanda kaldı.

Karasuspor: 2 Eskişehir Sağlık: 1
Saha: Kocaali Sentetik 
Hakemler: Tolga Akköse, Yüksel Basar,  Mahmut Selçok
Karasuspor:  Cemal**, Emircan**, Mennan****, Mesut*** , Orhan***, Emir** (Onur**) , Mert** , Uğur** Serdar** (Cihat ?) Özkan** (Abdülkadir**) , Semih*** 
Antrenör: Köksal Ok
Eskişehir Sağlık: Ahmet Güç**, Hakan **, Serkan**, Fethi**, Gökhan**, Emrullah**, Mertcan***, Erman* (Mehmet ?) Ö.Faruk * (Arda ?) , Ahmet Gültekin*** İlkcan* (Oğuz*)  
Antrenör: Serdal Eroy 
Goller: Dk. 13 Pen. Uğur Arda, Dk.72 Semih (Karasuspor) , Dk.38 Ahmet Gültekin (Eskişehir Sağlıkspor)

Kaynak: HABER: AHMET ŞEN
Yorumlar (3)
İhsnpskl 10 yıl önce
Serdivanla,adapazarını yazarken bal temsicilerimiz KARASUSPOR'umuzu yazarken balda mücadele eden dime,
Serdivan 1-0 yenince zirve mücadelesi,tek kale oynayıp sayısız gol kaçıran KARASUSPOR'umuz 2-1 yenince zorlandı,nedir sizdeki bu KARASUSPOR hazımsızlığı?
srhtak 10 yıl önce
bunu yazan adam yedigi ekmege ihanet eden serefsizin tekidir
asd 10 yıl önce
Ihsan Ahmet Sen yaziyor bunlari. Kafasi guzelken yaziyor ne yapsin adam. Yildizlama yapmayi bilmeyen adami basin yaparsan olacagi bu.