banner212

banner211

Karasuspor - Eskişehir Sağlık: 2-1

Bölgesel Amatör Lig 9ncu grupta yer alan Karasuspor Kocaeli Sentetik Sahada konuk ettiği Eskişehir Sağlıkspor'u zorda olsa 2-1 yendi.

Bölgesel Lig 09.03.2014, 16:50 09.03.2014, 18:51 UTKU KAYNAR
Karasuspor - Eskişehir Sağlık: 2-1

 Bölgesel Amatör Lig 9ncu grupta yer alan Karasuspor Kocaeli Sentetik Sahada konuk ettiği Eskişehir Sağlıkspor'u zorda olsa 2-1 yendi.

Tolga Akköse'nin yönettiği maçta Karasuspor ilk golü Uğur Arda'nın penaltısı ile buldu. 1-0 13ncu dakikada Semih'in düşürülmesi ile kazanılan penaltı atışını Uğur Arda gole çevirdi. Konuk etkip bu gole 38nci dakikada Ahmet Gültekin ile cevap verdi. İlk yarısı 1-1 sona eren maçın ikinci yarısında Karasuspor Semih ile coştu. 72nci dakikada Semih ile 2-1 ne geçen Karasuspor , müsabakayı da 2-1 kazanarak moral buldu. Sarı-Kırmızlı ekip,  34 puana yükseldi. E.Sağlıkspor ise 20 puanda kaldı.

Karasuspor: 2 Eskişehir Sağlık: 1
Saha: Kocaali Sentetik 
Hakemler: Tolga Akköse, Yüksel Basar,  Mahmut Selçok
Karasuspor:  Cemal**, Emircan**, Mennan****, Mesut*** , Orhan***, Emir** (Onur**) , Mert** , Uğur** Serdar** (Cihat ?) Özkan** (Abdülkadir**) , Semih*** 
Antrenör: Köksal Ok
Eskişehir Sağlık: Ahmet Güç**, Hakan **, Serkan**, Fethi**, Gökhan**, Emrullah**, Mertcan***, Erman* (Mehmet ?) Ö.Faruk * (Arda ?) , Ahmet Gültekin*** İlkcan* (Oğuz*)  
Antrenör: Serdal Eroy 
Goller: Dk. 13 Pen. Uğur Arda, Dk.72 Semih (Karasuspor) , Dk.38 Ahmet Gültekin (Eskişehir Sağlıkspor)

Kaynak: HABER: AHMET ŞEN
Yorumlar (3)
İhsnpskl 9 yıl önce
Serdivanla,adapazarını yazarken bal temsicilerimiz KARASUSPOR'umuzu yazarken balda mücadele eden dime,
Serdivan 1-0 yenince zirve mücadelesi,tek kale oynayıp sayısız gol kaçıran KARASUSPOR'umuz 2-1 yenince zorlandı,nedir sizdeki bu KARASUSPOR hazımsızlığı?
srhtak 9 yıl önce
bunu yazan adam yedigi ekmege ihanet eden serefsizin tekidir
asd 9 yıl önce
Ihsan Ahmet Sen yaziyor bunlari. Kafasi guzelken yaziyor ne yapsin adam. Yildizlama yapmayi bilmeyen adami basin yaparsan olacagi bu.