banner212

banner211

Adapazarıspor Hikmet Sevim ile devam kararı aldı

BAL'da yeni sezon iddialı girmeyi planlayan Adapazarıspor'da Başkan Necdet Tömekçe, Teknik Direktör Hikmet Sevim'le yeniden anlaşma sağladı.

Bölgesel Lig 27.05.2012, 10:46
Adapazarıspor Hikmet Sevim ile devam kararı aldı
banner218
BAL'da yeni sezon iddialı girmeyi planlayan Adapazarıspor'da Başkan Necdet Tömekçe, Teknik Direktör Hikmet Sevim'le yeniden anlaşma sağladı. Mavi-beyazlı takımda transfer çalışmaları da hız kazandı.

Hikmet Sevim'le anlaştı Bölgesel Amatör Lig takımlarından Adapazarıspor'da yeni sezonla ilgili çalışmalar hız kazandı. Kolları sıvayan Kulüp Başkanı Necdet Tömekçe, Teknik Direktör Hikmet Sevim'le yaptığı görüşme sonrası yeniden 1 yıllık anlaşma sağladı. Sevim'in yardımcılıklarını iki sezondur kendisiyle birlikte çalışan Ercan Konuklar ve Adem Beşli yapacak. Mavi-beyazlı takım, transfer çalışmalarını da hız vererek iç ve dış transferde listesinde bulunan isimlerle görüşmelere başladı. Adapazarıspor'la yeniden anlaşma sağlayan Teknik Direktör Hikmet Sevim, yeni sezonla ilgili güçlü bir kadro kurmak için girişimlere başladı. İki sezondur başaramadıkları 3.Lig aşkına bu sezon ulaşacaklarına inandığını belirten Başkan Necdet Tömekçe, kulübün tüm imkanlarını seferber edeceklerini söyledi. Tömekçe, "İyi bir takım kurmak için elimizden geleni yapacağız. Teknik ekibimizle birlikte ortak hareket ederek en iyi isimleri kadromuza katmak istiyoruz" ifadesini kullandı.

Yorumlar (0)