banner212

banner211

As Akyazıspor da 20 Futbolcu takımdan ayrıldı

As Akyazıspor'da Karagümrük spor maçı öncesi 20 futbolcu paralarını alamadıkları gerekçesiyle takımdan ayrıldı.

Bölgesel Lig 18.03.2012, 14:19
As Akyazıspor da 20 Futbolcu takımdan ayrıldı
banner218
As Akyazıspor'da Karagümrük spor maçı öncesi 20 futbolcu paralarını alamadıkları gerekçesiyle takımdan ayrıldı.As Akyazıspor genç kadro ile yola çıktı

As Akyazı spor lu futbolcular Karagümrük maçı öncesi içerde olan alacaklarının ödenmesini istedi.Yönetim kurulu ile bir araya gelen Futbolcular uzun süren toplantı sonrası anlaşmaya varamayınca kulübü terk etme kararı alarak As Akyazı spor dan ayrıldılar.

As Akyazı sporda Kaleci Semih, Metehan, Çağatay ve Arda dışında tüm futbolcular alacaklarının ödenmemesi gerekçesiyle ayrıldılar.

Takımdan ayrılan Futbolcular Yönetimden içerde olan alacaklarımızı istedik.Yönetici Birol Atasoy bize hakarete varan sözler sarf etti.bizlerde bu şartlarda As Akyazı sporda kalamayacağız düşüncesi ile 20 arkadaşımızla ayrılma kararı aldık dediler.

As Akyazı spor yöneticileri ise ''As Akyazıspor'da bu güne kadar hiçbir futbolcunun alacağı kalmamıştır. Bu arkadaşlarında 1 maaş tutarı alacakları var. Buda normaldir. Karagümrük spor maçına Genç kadro ile çıkacağız dediler.

HABER:Alaattin ONUR

banner220
Yorumlar (0)