banner212

banner211

As Akyazıspor da İrfan Akbulut istifa etti

 

As Akyazıspor yönetimi için için kaynıyor, çıkan gerginlik sonrası yönetim toplanamıyor.

Bölgesel Lig 09.02.2012, 20:15
As Akyazıspor da İrfan Akbulut istifa etti
 

As Akyazıspor yönetimi için için kaynıyor, çıkan gerginlik sonrası yönetim toplanamıyor. İlginç iddialar konuşuluyor. İşte o suçlamalar, iddialar. Ve sonunda gelen istifa.

 

As Akyazıspor da Hoca değişikliği ve transferlere rağmen kötü gidiş devam ederken Kulüp yöneticileri aralarında çıkan gerginlik nedeniyle bir türlü bir araya gelemiyor.

 

As Akyazıspor yönetim kurulu üyesi Birol Atasoy Pazar günü oynana Yeniköy maçı önce basın mensuplarına yaptığı açıklamada As Akyazıspor'lu bir yöneticinin kulübe verdiği parayı faiziyle geri aldığını iddia etti.

 

Atasoy  As Akyazıspor'lu bir Yönetici Kulübe bu güne kadar hiç yardım etmediği gibi verdiği paraları da faizi ile geri aldığını ileri sürdü.

 

Birol Atasoy Bu yöneticinin kulübe verdiği 10 bin lirayı 13 bin lira olarak geri aldığını iddia eden bir başka yönetim kurulu üyesi faiz parasını ben kendi cebimden verdim. Kulübe para yardımı yapmadığı gibi Emanet verdiği paranın da faizi ile geri aldığını söyledi.

 

İddialar önce cevap daha sonra istifa  geldi.

 

Birol Atasoy'un hedefindeki As Akyazıspor yönetim kurulu üyesi ve basın sözcüsü İrfan Akbulut iddialar sert bir dille cevap verdi.

 

Akbulut ben bu güne kadar 15 bin lira verdim.Bu benim kulübe olan yardımlarımdı.bunun dışında Bozüyük Vitra deplasman maçı otel ve diğer giderleri de ben karşıladım.Bahse konu para için Birol Atasoy bana gelerek 40 bin lira para lazım yarın ödememiz gerekiyor dedi.bende kendisine şu an bu parayı verecek durumum yok dedim.Bir gün sonra iş yerime Birol Atasoy ve genel kaptan Mustafa Kılıç birlikte geldiler yine para istediler.ben aynı cevabı verdim param yok dedim.onlarda bankadan kredi alalım 15-20 gün içerisinde öderiz dediler.ben Birol Atasoy'a bu parayı çeker sana veririm beni başkaları ile muhatap etme dedim.Mustafa Kılıç'ın 40 bin liralık çekine bana verdiler bende bankaya giderek bu çek karşılığında 40 bin lira kredi alıp kendilerine verdim.

 

Paranın günü geldiğinde ödeme yapmadılar. bana başka bir çek getirdiler bankadan çeki değiştirip krediyi 1 ay daha uzattık ödeme günü yaklaştığında aradan yaklaşık 6 ay geçti bana 30 bin lira getirdiler. Kalan miktar için defalarca aramama rağmen telefonlarını açmadılar.ikinci çekin günü geldiğinde krediden kalan 13 bin 500 lirayı da bir şekilde alabildim.İddia edilen 3 bin 500 lira bu kredinin farkıdır.Birol Atasoy bunları bile bile gazetecilere açıklama yapıyor.benden özür bekliyor.bu konuda sıkıntı çeken özür bekleyen taraf benim.

 

Bu gün itibarıyla As Akyazıspor yöneticiliğinden ve basın sözcülüğünden istifa ettim dedi.

 

Kaynak: AKYAZİ.NET

Yorumlar (0)