Blerim Mula Adapazarıspor'a imza attı

Bölgesel Amatör Lig Temsilcilerimizden Adapazarıspor yeni sezon için Teknik Adam olarak Blerim Mula ile anlaştı. Dün Karaman sosyal Tesislerinde gerçekleşen imza töreni ile Blerim Mula 1 Yıllığına Adapazarıspor’un başına teknik adam olarak geldi.

Bölgesel Lig 01.07.2013, 16:46
Blerim Mula Adapazarıspor'a imza attı

Bölgesel Amatör Lig Temsilcilerimizden Adapazarıspor yeni sezon için Teknik Adam olarak Blerim Mula ile anlaştı. Dün Karaman sosyal Tesislerinde gerçekleşen imza töreni ile Blerim Mula 1 Yıllığına Adapazarıspor’un başına teknik adam olarak geldi.


YENİ YÖNETİM YENİ HEYECAN

İmza törenine Başkan Necdet Tömekçe ve yönetimde 2. Başkan görevinde bulunan Alpaslan Gürses ile birlikte gelen Blerim Mula imzadan sonra yaptığı konuşmada “ ben fazla konuşmayı sevmeyen bir insanım. İkinci vatanım olan Sakarya’da görev yapacağımdan dolayı çok mutluyum. Bundan önce görev yapan eski Teknik Direktör Hikmet Sevim ile eski yöneticilere teşekkür ediyorum. Adapazarı geçen üç yıl boyunca başarısız değil sadece belirlediği hedefe ulaşamadı. Bizler de bu hedeflerin olduğu yerde başarılı olmak için çalışacağız.” Dedi. Yardımcılarının kimler olduğu sorulduğunda ise Blerim Mula “ şu anda konuştuğum arkadaşlar var ve bunlar biraz süre istediler. “ Diye konuştu.


BAŞKAN TÖMEKÇE DOBRA DOBRA KONUŞTU

Adapazarıspor Kulüp Başkanı Necdet Tömekçe de yaptığı konuşmada 3 Yıldır Hikmet Sevim ile çalıştık. Belirlediğimiz amaca ulaşamadık ama Adapazarıspor olarak isim yaptı. Şu an itibariyle verdiğimiz bütün taahhütleri yerine getirdik. Kimseye bir kuruş borcumuz yok. 23 Temmuz’da yapılacak genel Kurul ile yeni ve güçlü bir yönetim gelecek. Yeni yönetim gelene kadar bizler çalışmaya devam edeceğiz. Teknik sorumlu Blerim Mula’ya şu an imza attırarak gelecek yönetimin daha rahat çalışabilmesi için önünü açtık. Bizlerle 3 Yıl boyunca çalışan Hikmet Sevim Hoca’ya da hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim. “ Diye konuştu.


BAŞKAN HENÜZ BELLİ DEĞİL

Adapazarıspor’un yapacağı genel kurul sonrasında oluşacak yönetim geniş bir liste ile geliyor. Sakaryaspor eski başkanları İsmail Gürses ve Halit Evin’in bu doğrultuda çalışmaları sürüyor. Başkanlık için henüz bir isim geçmiyor. Genel kurulda sürpriz bir isim başkan olabilir. Bizler de üye olarak Adapazarıspor’a hizmet etmeye devam edeceğiz diyen Tömekçe imza sonrası yeni Teknik Adam Blerim Mula ile objektiflere samimi görüntüler vermeyi de ihmal etmedi.

Yorumlar (3)
admin 11 yıl önce
kimseye borcumuz yok diyorsunuz. Geçen yılki futbolcuların paraları ödendimi acaba? yazık değilmi bu insanlara..
srtni 11 yıl önce
yazık size be kimseye borcumuz yok derken neyi kastediyorsun acaba sayın başkann. geçen yıl siz sezon bitmesine 3 ay varken paraları kesip ve ona ragmen sizi yarı yolda bırakmayan futbolcuların paraları sezon sonu da vermeden yolladınız. bırde kımseye borcumuz yok dersiniz kınıyorum
admin tt 11 yıl önce
geçen seneki futbolcuların borçlarını verin ilk önce...hak yediniz elbet çıkar fazla fazla...