Bölgesel Amatör Lig'in anahtarı Ümit Tale'de

Yeşil Beyazlıların tecrübeli oyuncusu Ümit Tale hem play-off hemde ligde gösterdiği performans ile şampiyonlukta büyük pay sahibi oldu.

Bölgesel Lig 07.05.2022, 01:28 SporExpres
Bölgesel Amatör Lig'in anahtarı Ümit Tale'de

Süper Amatör Lig play-off etabını ikinci bitirerek Bölgesel Amatör Lig için baraj oynama fırsatı yakalayan Hendek Dereköyspor barajda Erenlerspor’u 3-1 ile geçerek adını BAL’a yazdırmıştı. Yeşil Beyazlıların tecrübeli oyuncusu Ümit Tale hem play-off hemde ligde gösterdiği performans ile şampiyonlukta büyük pay sahibi oldu.

Geçtiğimiz son 2 sezonda Serdivanspor ve Kalaycıspor’u Bölgesel Lig’e taşıyan şampiyonluklara imza atan Ümit Tale bu sezonunda flaş isimleri arasında yerini aldı. Yaşadığı sakatlık nedeni ile uzun süre forma giyemeyen tecrübeli oyuncu forma giydiği 10 maçta 10 gol 12 asist yaparak dikkat çeken performansa imza attı. Önümüzdeki sezon için teklifleri değerlendirecek olan Tale, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda yaşadığı üst üste yaşadığı 3 şampiyonluğa atıfta bulunarak;  ‘’BAL’a çıkmak isteyen arasın’’ yazılı 3 kupalı fotoğrafını paylaştı.

Yorumlar (4)
Mess 2 yıl önce
Ne maradona ne pele bu alemde ümit TALE :)
Dereköy 2 yıl önce
Erenlerspor dengimiz değildi ezdik geçtik yaşa tale
Hendekderekoyyy 2 yıl önce
Adamsın kaptannnn
Şampiyon 2 yıl önce
Tale varsa harbiden bal var helal olsun kardesime