banner212

banner211

Dişli,Tesis sözünü tuttu ama hangi takıma ?

Sakaryaspor'a defalarca tesis sözü veren Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli   tarafından Karaman'da yapımı devam eden Karaman Spor kompleksi Ramazan bayramından sonra açılıyor

Adapazarı Belediyesi tarafından yapımı son aşamaya gelinen ve birçok profesyonel kulüpleri kıskandıracak niteliklere sahip spor kompleksi Ramazan bayramından sonra açılıyor.

Bölgesel Lig 08.08.2012, 12:20
Dişli,Tesis sözünü tuttu ama hangi takıma ?
banner218
Sakaryaspor'a defalarca tesis sözü veren Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli   tarafından Karaman'da yapımı devam eden Karaman Spor kompleksi Ramazan bayramından sonra açılıyor

Adapazarı Belediyesi tarafından yapımı son aşamaya gelinen ve birçok profesyonel kulüpleri kıskandıracak niteliklere sahip spor kompleksi Ramazan bayramından sonra açılıyor. Adapazarı Belediyesi Başkan Yardımcısı Rıdvan Özüm'le birlikte Karaman Mahallesi'nde yaptırılan spor kompleksini gezen Başkan Süleyman Dişli, tesisteki son çalışmalar hakkında bilgi aldı.Ramazan Bayramı sonrasında açılışına hazırlanan Karaman Spor Kompleksi'nde 5 adet soyunma odası, bin 200 kişilik portatif tribün ve gelen seyircilerin ihtiyacını karşılayacak kantin,mescit ve tuvalet bulunuyor. Altyapı çalışmalarının tamamen bittiği spor kompleksi FIFA 1 Yıldız Sertifikalı Suni Çimle kaplandı.

YATAK VE İNTERNET
Tüm detayları düşünülerek yapılan spor tesislerinde kafeterya ve fitness salonu da bulunuyor.Üst katta ise komple bir futbol takımını barındıracak ikişer kişilik yatakhaneleri duşları, lavaboları ile sporcular için yemekhane ve sosyal odaları bulunuyor.20 odadan oluşan spor tesisinde her odanın ayrı internet bağlantısı bulunuyor. Maliyeti 3 milyon TL'ye yakın olan sahanın her iki yanında toplamda bin 232 kişinin müsabaka seyretmesine müsait tribün yapıldı.

HERŞEY DÜŞÜNÜLMÜŞ
Karaman Mahallesi'nde yapılan son çalışmaları inceleyen Başkan Dişli, "Şehrimize böylesine mükemmel bir tesis kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Belediyemiz sınırları içindeki Karaman mahallemizde de insanlarımızın kültür ve sosyal güzellikleri en iyi şekilde yaşamasını istiyoruz. Bunun için tüm detayları düşündük. Gençlerimizin modern tesislerde spor yapmasını sağlayacak bu tesis aynı zamanda bölgede yaşayan vatandaşlarımıza da spor yapma imkânı sunacak, Bayram sonrası açılışını yapacağımız tesisin şimdiden Karaman halkına ve sporseverlere hayırlı olmasını diliyorum" dedi. Tribünler Başkan Dişli'nin daha önceki talimatıyla, sıcak ve soğuk hava şartları dikkate alınarak yapıldı.

[gallery link="file" orderby="title"]

banner220
Yorumlar (0)