banner212

banner211

Erenlerspor'da yeni dönem

Kadir Kurtuluş  başkanlığında yeni yönetim oluşturan Bölgesel Amatör Lig temsilcilerimizden Erenlerspor’da yönetim ilk toplantısını gerçekleştirdi.

Bölgesel Lig 30.07.2021, 20:26 UTKU KAYNAR
Erenlerspor'da yeni dönem

Erenlerspor Kulüp Binası’nda yapılan toplantı sonunda görev dağılımı gerçekleştirildi. Kadir Kurtuluş başkanlığında yapılan görev dağılımı sonunda Başkan yardımcıları Davut Polat ve Şeref Çelik, Basın Sözcüsü Önder Akçay, Futbol Şube Sorumlusu Kurtuluş Turna, Genel Kaptan Gürkan Kurtuluş, Kulüp Müdürü Levent Vatan, Yavuz Fidanoğlu, Altyapı Sorumlusu Ceyhun Fidanoğlu, yöneticiler ise Feridun Acar, Abdullah Balaban, Mehmet İr, Aydık Altaklı ve Oğuz Gülay’dan oluştu.

Erenler ilçesinde gençlerin daha iyi bir geleceğe sahip olması amacıyla spor’a destek vermeye devam eden Erenler Belediye Başkanı Fevzi KILIÇ, Erenlerspor’un yeni dönem başkanlığını Hikmet Sevim önderliğinde üstlenen Kadir Kurtuluş’a’a başarılar dileyerek şunları kaydetti; “Biz Belediye olarak, her bir gencimizin sağlıklı yetişebilmesi adına spor kulüplerimize her türlü desteği verdik ve vermeye devam ediyoruz. İlçemizin temsiliyeti açısından önem arz eden bir başarı olarak gördüğümüz 3. Lig yolunda, Erenler Spor Kulübüne başarılar diliyorum.” Dedi.

Yorumlar (0)