banner212

banner211

Erenlerspor, Fatih Özçelik'i istiyor

Erenlerspor Kulüp Başkanı Orhan Şeşen, Sakaryaspor'un eski futbolcusu Zafer Aydoğdu ile kesin anlaşmaya vardıklarını belirtirken hedeflerinin Fatih Özçelik olduğunu söyledi.

Bölgesel Lig 04.09.2020, 11:49 UTKU KAYNAR
Erenlerspor, Fatih Özçelik'i istiyor
banner218

TAKIM KOMPLE DEĞİŞECEK

Orhan Şeşen, Sakaryaspor’un eski teknik direktörü İsmail Cem Cambaz ile anlaştıklarını belirtirken, mevcut takımdan sadece 5-6 oyuncu kalacağını, bir o kadar da genç oyuncuları A takıma katacaklarını ve en az 10 yeni transferi de yapacaklarını söyledi. Şeşen, “Sakaryaspor’un eski stoperi Zafer Aydoğdu ile kesin anlaştık. Yeni hedefimiz ise Sakaryaspor’a getirmek için almayı çok istediğimiz santrfor Fatih Özçelik var. Çok zor bir transfer ama sürekli kovalıyoruz. Şartları olabildiğince zorluyoruz.

10 TRANSFER YAPACAĞIZ

Onun dışında ise 5 kontenjan hakkımız var ki onları da profesyonelden dönme veya bizi şampiyonluğa taşıyacak bu ligin kaliteli isimleri olacak. Bunun için de BAL liginin nasıl oynanacağını bekliyoruz ki aldığımız bilgiler 18 grupta oynanacağı ve bu 18 takımdan sadece 9’unun 3.Lige alınacağı. Bunun için de ince eleyip sık dokuyacağız. Transferlerimizi İsmail Cem Cambaz ile birlikte yapacağız” dedi.

Yorumlar (1)
54sakarya 2 yıl önce
Ozan ipegi alsınlar fatih ozcelik olmazsa (erenlerspor)