banner212

banner211

Hakeme saldırınca maç tatil edildi

Karasuspor’un İstanbul ekibi Küçükyalı Yelkenspor konuk ettiği mücadele tatil edildi.

Bölgesel Lig 07.04.2019, 18:27 UTKU KAYNAR
Hakeme saldırınca maç tatil edildi
banner218

Karasuspor’un İstanbul ekibi Küçükyalı Yelkenspor konuk ettiği mücadele tatil edildi. Karşılaşma 3-1 konuk ekip lehine devam ederken Karasusporlu Bedirhan’ın hakemi darp ettiği iddiası ile tatil edildi.


Karasuspor, Bölgesel Amatör Lig’de 24’ncü hafta müsabakasında sahasında Küçükyalı Yelkenspor’u ağırladı. Konuk ekip 11’inci dakikada Enes ile 1-0 öne geçerken 39’uncu dakikada Tunç’un golü ile ilk devre 2-0 sona erdi. İkinci yarıya hızlı başlayan Karasuspor 54’de Cenk eşitliği sağladı. Bu golden kısa bir süre sonra Enes Küçükyalı’yı 3-1 öne geçiren golü kaydetti
Karşılaşmanın 65’nci dakikasında Karasusporlu Bedirhan ikinci sarı karttan oyun dışında kalmasının ardından müsabakanın hakemi Ali Ceylan’a tekme attığı iddia edildi. Yaşanan olayların ardından maçın hakemi müsabakayı tatil etti.  


Karasuspor ligin 21’inci haftasında kendi sahasında oynadığı Zaferspor müsabakası da yaşanan olaylar nedeni ile tatil edilmişti. Hafta içinde Amatör Dutbol Disiplin Kurulunun bu iki maçla ilgili kararını açıklaması beklenirken Karasuspor’un ligde kalma umudu kalmadı.
 

banner220
Yorumlar (3)
Hakan 4 yıl önce
Karektiesiz camianın karaktersiz futbolcuları umarım bidaha çıkamazlar bal ligi bir bela dan kurtuldu
tarafsız 4 yıl önce
Bu karasuspor. Futboldan men edilmeli futbol teröristi bunlar
Karasu545454 4 yıl önce
Karasuspor Sakaryanın en büyük camiasıdır heryerde hakkını savunandır sizin gibi adapazarlıların göt korkusuna susan aciz karakterde kişiler değildir.