Hendek Dereköyspor şampiyonluğu kutladı

Sakarya’yı önümüzdeki sezon Bölgesel Amatör Lig’de temsil edecek olan Hendek Dereköyspor şampiyonluğu düzenlediği gece ile kutladı.

Bölgesel Lig 08.05.2022, 14:32 UTKU KAYNAR
Hendek Dereköyspor şampiyonluğu kutladı

Sakarya’yı önümüzdeki sezon Bölgesel Amatör Lig’de temsil edecek olan Hendek Dereköyspor şampiyonluğu düzenlediği gece ile kutladı.

DEREKÖY ŞAMPİYONLUĞU KUTLADI

Süper Amatör Play-off’u ikinci tamamlayan ve rdından Baraj açında Erenlerspo’u eleyerek adını Bölgesel Amatör Lig’e yazdıran Hendek Dereköyspor, şampiyonluğu Yönetim, Teknik Heyet, Futbolcular ve Taraftarları ile birlikte kutladı. Coşkulu kutlamaya Dereköy meydanı önünde başlayan taraftarlar, Hendekdereköyspor Başkanı Yusuf Çulhaoğlu ‘Şampiyon Hendekdereköyspor’ sloganları ile karşıladı…

GENİŞ KATILIM

 Şampiyonluk gecesine yoğun katılım Yöresel sanatçılar Erkan Yeşilyurt, Şeref Akgün, Bayram İslam ve Ömer Katı’nın sahne aldığı Şampiyonluk gecesine Belediye Başkan Yardımcıları, Meclis üyeleri, Siyasi Parti İlçe Başkan ve Yöneticileri, ASKF Yönetimi, Spor Kulübü Başkanları, Yöneticiler, Antrenörler, Dereköyspor Kulüp Başkanı, Yönetimi, Teknik Heyet, Sporcular, Aileleri ve Dereköyspor’lu taraftar katıldı.

MÜCADELEMİZ SÜRECEK

 Şampiyonluk kutlama gecesine katılanları misafirleri selamlayarak kısa bir konuşma gerçekleştiren Dereköyspor Kulüp Başkanı Yusuf Çulhaoğlu, “En büyük destekçimiz Dereköy Dereköy hemşerilerimize sizlerin nezdinde teşekkür ediyorum. Burada bir tarihe şahitlik ettik. Başkanımıza ve yöneticilerimize şükranlarımı iletiyor, sporcularımızın yüreklerine, bileklerine ve ayaklarına sağlık Dereköy hedeflerine adım adım ilerlemeye devam ediyor. Tarihimizden aldığımız bu onur ve güç ile daha güçlü yarınlara ve daha büyük zaferlere kavuşacağımıza yürekten inanıyorum. Bu duygu ve düşüncelerle Kulübümüze hizmet etmiş Kıymetli başkanlarımıza, yöneticilerimize, antrenörlerimize ve kulüp çalışanlarımıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.”

PLAKET VE TİŞÖRT

Konuşmaların ardından Hendek Dereköyspor’a verdikleri desteklerden dolayı İrfan Zandoğlu, Yalçın Yayla, Hasan Zandoğlu ve Pınar Demir’e plaket takdim edilmesinin ardından taraftarlar yöresel sanatçıların ezgileri eşliğinde gecenin geç saatlerine kadar gönüllerince eğlenerek şampiyonluğun tadını çıkarttılar. Kemençe Bayram İslam, Kemençe Ömer Katı,  Sanatçı Erkan Yeşilyurt ve  Şeref Akgün’ün katılımlarıyla müthiş bir gece oldu. Karadeniz oyun  havaları ve marşlar eşliğinde şampiyonluk coşkusu yaşanan günde, kutlamalar uzun süre devam etti.

Haber: Mehmet Kavis

Yorumlar (0)